- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 farmacie comparată
- Verificat
Sapun lichid crema cu Aloe Vera si Rodie, 1 L, DermoMed
Sapun lichid crema cu Aloe Vera si Rodie, 1 L, DermoMed este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 15,12 lei. Cel mai ieftin Sapun lichid crema cu Aloe Vera si Rodie, 1 L, DermoMed îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
15,12 lei
la Liki24 · 1,51 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 19.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (15,12 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 15,12 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Sapun lichid crema cu Aloe Vera si Rodie, 1 L, DermoMed — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 1,51 lei / 100 ml |
15,12 lei | 1,51 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Sapun lichid crema cu Aloe Vera si Rodie, 1 L, DermoMed comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs Cel mai avantajos / unitate
Sapun lichid crema cu Aloe Vera si Rodie, 1 L, DermoMed
Dermomed · 1000 ml
- Ambalaj
- Cremă · 1000 ml
- Cel mai bun preț
- 15,12 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 1,51 lei / 100 ml
-
Sapun lichid Pure Aloe Vera, 500ml, FarmecFARMEC · 500 ml
- Ambalaj
- Lichid · 500 ml
- Cel mai bun preț
- 11,90 lei · 4 oferte
- Pe unitate
- 2,38 lei / 100 ml +57%
- Aceeași substanță activă
- Alt brand
-
Sapun Lichid cu Aloe Vera Bio 300mlURTEKRAM · 300 ml
- Ambalaj
- Lichid · 300 ml
- Cel mai bun preț
- 29,18 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 9,73 lei / 100 ml +543%
- Aceeași substanță activă
- Alt brand
-
Sapun Lichid cu Aloe Vera 500mlBioearth · 500 ml
- Ambalaj
- Lichid · 500 ml
- Cel mai bun preț
- 60,50 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 12,10 lei / 100 ml +700%
- Aceeași substanță activă
- Alt brand
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Sapun lichid crema cu Aloe Vera si Rodie, 1 L, DermoMed (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Sapun lichid crema cu Aloe Vera si Rodie, 1 L, DermoMed din ultimele 90 de zile: 15,12 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (15,12 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Sapun lichid crema cu Aloe Vera si Rodie, 1 L, DermoMed
Sapun lichid crema cu Aloe Vera si Rodie, 1 L, DermoMed este un produs. Se prezintă sub formă de cremă, ambalaj de 1000 ml.
Mod de utilizare
• Agitati bine flaconul inainte de prima utilizare. • Rotiti pompa in sensul acelor de ceas, pentru a deschide. • Pompati de doua ori sapun in palma dvs. • Frecati mainile timp de cel putin 30 de secunde, asigurand acoperirea totala cu spuma, fara a uita unghiile si varfurile degetelor. • Clatiti bine cu apa.
Atenționări și precauții
• numai pentru uz extern; • a nu se lasa la indemana copiilor, cu exceptia cazului in care este utilizat sub supravegherea adultilor; • a se evita contactul cu ochii • acest produs este destinat curatarii si dezinfectarii mainilor; • in caz de contact cu ochii, a se spala imediat si abundent cu apa; • in cazul in care apar iritatii persistente, solicitati asistenta medicala; • a se pastra la temperatura camerei.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Sapun lichid crema cu Aloe Vera si Rodie, 1 L, DermoMed
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Sapun lichid crema cu Aloe Vera si Rodie, 1 L, DermoMed
- Unde este cel mai ieftin Sapun lichid crema cu Aloe Vera si Rodie, 1 L, DermoMed?
- Cel mai mic preț este 15,12 lei, la Liki24 (verificat 19.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 1,51 lei la cel mai bun preț (15,12 lei pentru 1000 ml).
Alternative la Sapun lichid crema cu Aloe Vera si Rodie, 1 L, DermoMed
Sapun lichid Pure Aloe Vera, 500ml, Farmec
FARMEC
de la 11,90 lei
4 oferteAceeași substanță activă · alt brand
Sapun Lichid cu Aloe Vera Bio 300ml
URTEKRAM
de la 29,18 lei
Aceeași substanță activă · alt brand
Sapun Lichid cu Aloe Vera 500ml
Bioearth
de la 60,50 lei
Aceeași substanță activă · alt brand
Sapun lichid cu aloe vera, 500ml, IDC Institute
IDC Institute
de la 34,56 lei
Aceeași substanță activă · alt brand
Săpun lichid, Babaria, Aloe Vera, 500ml
BABARIA
de la 56,99 lei
Aceeași substanță activă · alt brand
Equilibra Aloe, săpun de aloe vera, 100 g
Equilibra
de la 20,80 lei
Aceeași substanță activă · alt brand
Barwa Natural, săpun aloe vera, 100 g
Barwa
de la 12,50 lei
Aceeași substanță activă · alt brand
Sapun lichid rezerva cu aloe vera, 2000ml, Mil Mil
Mil Mil
de la 22,49 lei
Cu 26% mai ieftin / 100 ml · aceeași substanță activă · alt brand
Alte produse de la Dermomed
Vezi toate produsele Dermomed »Cel mai mic preț 15,12 lei · Liki24
Vezi oferta