- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Scortisoara eco de Ceylon, 100 g, Republica Bio
Scortisoara eco de Ceylon, 100 g, Republica Bio este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 35,90 lei. Cel mai ieftin Scortisoara eco de Ceylon, 100 g, Republica Bio îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
35,90 lei
la Liki24 · 35,90 lei / 100 g
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (35,90 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 35,90 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Scortisoara eco de Ceylon, 100 g, Republica Bio — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 g | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 35,90 lei / 100 g |
35,90 lei | 35,90 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Scortisoara eco de Ceylon, 100 g, Republica Bio comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Scortisoara eco de Ceylon, 100 g, Republica Bio
REPUBLICA BIO · 100 g
- Ambalaj
- 100 g
- Cel mai bun preț
- 35,90 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 35,90 lei / 100 g
-
Scortisoara Ceylon Pulbere Ecologica BIO, 60g, NiavisNIAVIS · 60 g
- Ambalaj
- Pulbere · 60 g
- Cel mai bun preț
- 15,40 lei · 2 oferte
- Pe unitate
- 25,67 lei / 100 g
- Aceeași substanță activă
- Alt brand
-
Scortisoara Ceylon pulbere Bio, 100 g, Organic IndiaORGANIC INDIA · 100 g
- Ambalaj
- Pulbere · 100 g
- Cel mai bun preț
- 27,20 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 27,20 lei / 100 g
- Aceeași substanță activă
- Alt brand
-
Pachet Scortisoara Ceylon Pulbere Ecologica/Bio 60g+60gNIAVIS · 60 g
- Ambalaj
- Pulbere · 60 g
- Cel mai bun preț
- 36,99 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 61,65 lei / 100 g
- Aceeași substanță activă
- Alt brand
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Scortisoara eco de Ceylon, 100 g, Republica Bio (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Scortisoara eco de Ceylon, 100 g, Republica Bio din ultimele 90 de zile: 35,90 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (35,90 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Scortisoara eco de Ceylon, 100 g, Republica Bio
Scortisoara eco de Ceylon, 100 g, Republica Bio este un produs. Ambalajul conține 100 g.
Ingrediente
100% scortisoara de Ceylon pudra raw* (Cinnamomum verum). *=agricultura ecologica.
Mod de utilizare
• Adaugati scortisoara in prajituri, placinte, budinci, torturi, checuri, cozonaci, deserturi si muesli. • Are un gust delicios in smoothie, shake proteic, lapte vegetal, sucuri de fructe, in infuzii calde si reci. • Dupa deschidere, pastrati produsul la temperatura camerei, in punga bine inchisa. • Feriti-l de umiditate si de razele directe ale soarelui. Produs in Spania.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Scortisoara eco de Ceylon, 100 g, Republica Bio
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Scortisoara eco de Ceylon, 100 g, Republica Bio
- Unde este cel mai ieftin Scortisoara eco de Ceylon, 100 g, Republica Bio?
- Cel mai mic preț este 35,90 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 g?
- 35,90 lei la cel mai bun preț (35,90 lei pentru 100 g).
Alternative la Scortisoara eco de Ceylon, 100 g, Republica Bio
Scortisoara Ceylon Pulbere Ecologica BIO, 60g, Niavis
NIAVIS
de la 15,40 lei
2 oferteAceeași substanță activă · alt brand
Scortisoara Ceylon pulbere Bio, 100 g, Organic India
ORGANIC INDIA
de la 27,20 lei
Aceeași substanță activă · alt brand
Pachet Scortisoara Ceylon Pulbere Ecologica/Bio 60g+60g
NIAVIS
de la 36,99 lei
Aceeași substanță activă · alt brand
Pulbere de scortisoara Ceylon ecologica, 50g, Springmarkt
springmarkt
de la 16,98 lei
Aceeași substanță activă · alt brand
Scortisoara Ceylon Pudra Ecologica/Bio 150g
Dragon Superfoods
de la 47,54 lei
Aceeași substanță activă · alt brand
Pudra de Scortisoara Ceylon Ecologica/Bio 125g
OBio
de la 27,68 lei
Aceeași substanță activă · alt brand
Pudra De Scortisoara Ceylon Eco 50 gr Dary Naturi
Dary Natury
de la 21,17 lei
Aceeași substanță activă · alt brand
Pachet Scortisoara Ceylon Pulbere Ecologica/Bio 60g + Sirop de Agave Light Ecologic/Bio 250ml/350g
NIAVIS
de la 45,69 lei
Aceeași substanță activă · alt brand
Alte produse de la REPUBLICA BIO
Vezi toate produsele REPUBLICA BIO »Cel mai mic preț 35,90 lei · Liki24
Vezi oferta