- 1 magazin comparat
- Verificat
Sedivitax sirop 220 g
Sedivitax sirop 220 g este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 109,04 lei. Cel mai ieftin Sedivitax sirop 220 g îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
109,04 lei
la Liki24 · 49,56 lei / 100 g
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (107,38 lei).
- vs. media 90 de zile
- +1,5%
- minim 90 de zile
- 100,88 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Sedivitax sirop 220 g — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 g | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 49,56 lei / 100 g |
109,04 lei | 49,56 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Sedivitax sirop 220 g comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Sedivitax sirop 220 g
220 g
- Ambalaj
- Sirop · 220 g
- Cel mai bun preț
- 109,04 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 49,56 lei / 100 g
-
- Ambalaj
- Sirop
- Cel mai bun preț
- 65,45 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- —
- Același tip de produs
- Aceeași formă
-
ABOCA Sedivitax sirop copii x 220gABOCA · 220 g
- Ambalaj
- Sirop · 220 g
- Cel mai bun preț
- 57,90 lei · 2 oferte
- Pe unitate
- 26,32 lei / 100 g
- Același tip de produs
- Aceeași formă
-
Sedivitax sirop pentru copii, 220g, AbocaABOCA · 220 g
- Ambalaj
- Sirop · 220 g
- Cel mai bun preț
- 50,17 lei · 2 oferte
- Pe unitate
- 22,80 lei / 100 g
- Același tip de produs
- Aceeași formă
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Sedivitax sirop 220 g (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Sedivitax sirop 220 g din ultimele 90 de zile: 100,88 lei.
- Prețul curent este cu 1,5% peste media ultimelor 90 de zile (107,38 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Sedivitax sirop 220 g
Sedivitax sirop 220 g este un supliment alimentar. Se prezintă sub formă de sirop, ambalaj de 220 g.
Ingrediente
Zahăr din trestie*, apă, aromă naturală de lămâie, extract uscat din frunze de floarea pasiunii (Passiflora incarnata)*, extract uscat din frunze de melisă (Melissa officinalis)*, aromă naturală de piersici, extract uscat din flori de mușețel (Matricaria chamomilla)* (Liguflos); agent de îngroșare: gumă xantan. Fără gluten . *din agricultură ecologică Caracteristici nutriționale Conținut mediupentru doza minimă (5 ml)pentru doza maximă (30 ml) Complex molecular natural compus din: - Frunze de floarea pasiunii tit. în flavonoide totale exprimate ca vitexină 10% - Flori ligulate de mușețel, de exemplu (Liguflos) tit. în flavonoide totale. similar apigeninei 4,5% - Melissa pleacă 145 mg 73,2 mg 7,3 mg 5,3 mg 0,24 mg 66,5 mg 870 mg 439,2 mg 43,9 mg 31,8 mg 1,43 mg 399 mg Cum se utilizează Se recomandă administrarea a 10 până la 20 ml seara pentru a facilita somnul și/sau a 5 până la 10 ml dimineața pentru a facilita relaxarea în timpul zilei. Potrivit pentru vârste de la 1 an în sus. Agitați bine flaconul înainte de utilizare și folosiți dozatorul corespunzător. Produsul poate fi dizolvat în apă sau în lichide pe placul copilului, cum ar fi iaurt, ceaiuri din plante sau sucuri de fructe.
Atenționări și precauții
Nu depășiți doza zilnică recomandată. A nu se lăsa la îndemâna copiilor sub 3 ani. Suplimentele alimentare nu trebuie utilizate ca înlocuitor pentru o dietă variată și echilibrată și un stil de viață sănătos. Pentru utilizarea corectă a produsului în primii ani de viață ai copilului, este recomandabil să cereți sfatul medicului pediatru. Posibila prezență a particulelor nedizolvate se datorează concentrației mari a extractelor și nu afectează calitatea produsului. Conservare A se păstra într-un loc răcoros, uscat și ferit de lumină. A se păstra la frigider după deschidere. Termen de valabilitate în ambalaj intact: 24 de luni. Termen de valabilitate după deschidere: 30 de zile. Format Sticlă de 220 g Cod SENIDSR4
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Sedivitax sirop 220 g
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Sedivitax sirop 220 g
- Unde este cel mai ieftin Sedivitax sirop 220 g?
- Cel mai mic preț este 109,04 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 g?
- 49,56 lei la cel mai bun preț (109,04 lei pentru 220 g).
Alternative la Sedivitax sirop 220 g
Sedivitax sirop, Aboca | 220 gr
ABOCA
de la 65,45 lei
Același tip de produs · aceeași formă
ABOCA Sedivitax sirop copii x 220g
ABOCA
de la 57,90 lei
2 oferteAcelași tip de produs · aceeași formă
Sedivitax sirop pentru copii, 220g, Aboca
ABOCA
de la 50,17 lei
2 oferteAcelași tip de produs · aceeași formă
Aboca Sedivitax Sirop Pediatric, 220 g
ABOCA
de la 55,05 lei
Același tip de produs · aceeași formă
Aboca Sedivitax Sirop Pediatric, 2x220 g
ABOCA
de la 126,54 lei
Același tip de produs · aceeași formă
Cel mai mic preț 109,04 lei · Liki24
Vezi oferta