Farmaro
Meniu ☰
SELECȚIE OC NEROLI BLANC EMUL — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

SELECȚIE OC NEROLI BLANC EMUL

Fii primul care dă o notă:

SELECȚIE OC NEROLI BLANC EMUL este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 143,20 lei. Cel mai ieftin SELECȚIE OC NEROLI BLANC EMUL îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

143,20 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (143,55 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
−0,2%
minim 90 de zile
143,20 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri SELECȚIE OC NEROLI BLANC EMUL — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

143,20 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru SELECȚIE OC NEROLI BLANC EMUL (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 143,90 lei min 143,20 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru SELECȚIE OC NEROLI BLANC EMUL din ultimele 90 de zile: 143,20 lei.
  • Prețul curent este cu 0,2% sub media ultimelor 90 de zile (143,55 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este SELECȚIE OC NEROLI BLANC EMUL

SELECȚIE OC NEROLI BLANC EMUL este un produs.

Mod de utilizare

Aplicați pe piele

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere SELECȚIE OC NEROLI BLANC EMUL

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

SELECȚIE DEOFICINE CLEMÀM EMULSIE CORPORALĂ SENZORIALĂ HRĂNITOARE Neroli Blanc Descriere O textură somptuoasă, o atingere exclusivă și încărcătura hrănitoare a ingredientelor active naturale, inclusiv ulei de migdale dulci, unt de shea și vitamina E. Hrănește delicat pielea, oferindu-i o strălucire unică și o atingere catifelată și moale, perfecționând acest ritual de frumusețe cu note de neroli, iasomie și lăcrămioare. Testat dermatologic. Testat fără nichel.

Întrebări frecvente despre SELECȚIE OC NEROLI BLANC EMUL

Unde este cel mai ieftin SELECȚIE OC NEROLI BLANC EMUL?
Cel mai mic preț este 143,20 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.

Cel mai mic preț 143,20 lei · Liki24

Vezi oferta