Farmaro
Meniu ☰
Seminte de dovleac miez, 100 g, Sanovita — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Seminte de dovleac miez, 100 g, Sanovita

de la Sano Vita 100 g
Fii primul care dă o notă:

Seminte de dovleac miez, 100 g, Sanovita este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 11,05 lei. Cel mai ieftin Seminte de dovleac miez, 100 g, Sanovita îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

11,05 lei

la Liki24 · 11,05 lei / 100 g

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (11,05 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
11,05 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Seminte de dovleac miez, 100 g, Sanovita — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

11,05 lei / 100 g

11,05 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Seminte de dovleac miez, 100 g, Sanovita (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

11,05 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Seminte de dovleac miez, 100 g, Sanovita din ultimele 90 de zile: 11,05 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (11,05 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Seminte de dovleac miez, 100 g, Sanovita

Seminte de dovleac miez, 100 g, Sanovita este un produs. Ambalajul conține 100 g.

Text producător Descriere Seminte de dovleac miez, 100 g, Sanovita

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Bogate în antioxidanți şi betacaroten, semințele de dovleac crude îmbunătățesc memoria şi întăresc sistemul imunitar. Reprezintă un remediu bun în cazul afecţiunilor prostatei şi al inflamațiilor, previn apariția pietrelor la rinichi, mențin sănătatea pielii şi a părului. Sunt bogate în magneziu, fosfor, triptofan, fier, cupru, proteine, zinc şi vitamina K. Prezentare: 100 g

Întrebări frecvente despre Seminte de dovleac miez, 100 g, Sanovita

Unde este cel mai ieftin Seminte de dovleac miez, 100 g, Sanovita?
Cel mai mic preț este 11,05 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 g?
11,05 lei la cel mai bun preț (11,05 lei pentru 100 g).

Alte produse de la Sano Vita

Vezi toate produsele Sano Vita »

Cel mai mic preț 11,05 lei · Liki24

Vezi oferta