- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Ser mai puternic Lazartigue 50 ml
Ser mai puternic Lazartigue 50 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 297,10 lei. Cel mai ieftin Ser mai puternic Lazartigue 50 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
297,10 lei
la Liki24 · 594,20 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (297,10 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 297,10 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Ser mai puternic Lazartigue 50 ml — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 594,20 lei / 100 ml |
297,10 lei | 594,20 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Ser mai puternic Lazartigue 50 ml comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Ser mai puternic Lazartigue 50 ml
Lazartigue · 50 ml
- Ambalaj
- 50 ml
- Cel mai bun preț
- 297,10 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 594,20 lei / 100 ml
-
Ser Antioxidant Puternic Flavo-C, 30 ml, IsdinIsdinceutics De · 30 ml
- Ambalaj
- 30 ml
- Cel mai bun preț
- 307,68 lei · 2 oferte
- Pe unitate
- 1.025,60 lei / 100 ml +73%
- Același tip de produs
- Alt brand
-
Clochee Simply Organic, Ser de față puternic hidratant, 30 mlClochee · 30 ml
- Ambalaj
- 30 ml
- Cel mai bun preț
- 319,05 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 1.063,50 lei / 100 ml +79%
- Același tip de produs
- Alt brand
-
Madara Hyaluron Tinted Serum, floare de mai, 30 mlMadara · 30 ml
- Ambalaj
- 30 ml
- Cel mai bun preț
- 200,76 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 669,20 lei / 100 ml +13%
- Același tip de produs
- Alt brand
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Ser mai puternic Lazartigue 50 ml (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Ser mai puternic Lazartigue 50 ml din ultimele 90 de zile: 297,10 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (297,10 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Ser mai puternic Lazartigue 50 ml
Ser mai puternic Lazartigue 50 ml este un produs. Ambalajul conține 50 ml.
Text producător Descriere Ser mai puternic Lazartigue 50 ml
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Ser mai puternic Lazartigue 50 ml
- Unde este cel mai ieftin Ser mai puternic Lazartigue 50 ml?
- Cel mai mic preț este 297,10 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 594,20 lei la cel mai bun preț (297,10 lei pentru 50 ml).
Alternative la Ser mai puternic Lazartigue 50 ml
Ser Antioxidant Puternic Flavo-C, 30 ml, Isdin
Isdinceutics De
de la 307,68 lei
2 oferteAcelași tip de produs · alt brand
Clochee Simply Organic, Ser de față puternic hidratant, 30 ml
Clochee
de la 319,05 lei
Același tip de produs · alt brand
Madara Hyaluron Tinted Serum, floare de mai, 30 ml
Madara
de la 200,76 lei
Același tip de produs · alt brand
Alte produse de la Lazartigue
Vezi toate produsele Lazartigue »Cel mai mic preț 297,10 lei · Liki24
Vezi oferta