EAN 8809913835301
- 1 farmacie comparată
- Verificat
Ser pentru fata Madagascar Centella Teca Ampoule, 50 ml, Skin1004
Ser pentru fata Madagascar Centella Teca Ampoule, 50 ml, Skin1004 este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 67,00 lei. Cel mai ieftin Ser pentru fata Madagascar Centella Teca Ampoule, 50 ml, Skin1004 îl găsești la Spring Farma. Prețuri verificate .
Alternativă similară cu 19% mai ieftină pe 100 ml: Ser de fata concentrat Ampoule Centella, 100 ml, Skin1004 ComparăCel mai bun preț În stoc
67,00 lei
la Spring Farma · 134,00 lei / 100 ml
Vezi oferta la Spring FarmaSe deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 18.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Prețuri Ser pentru fata Madagascar Centella Teca Ampoule, 50 ml, Skin1004 — toate ofertele (1)
Ordonate după preț, același cod EAN la fiecare farmacie.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Spring Farma
Cel mai ieftin
Preț verificat 134,00 lei / 100 ml |
67,00 lei | 134,00 lei | — | În stoc | Vezi oferta Spring Farma Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Ser pentru fata Madagascar Centella Teca Ampoule, 50 ml, Skin1004 comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −19% pe 100 ml.
-
Acest produs
Ser pentru fata Madagascar Centella Teca Ampoule, 50 ml, Skin1004
SKIN1004 · 50 ml
- Ambalaj
- 50 ml
- Cel mai bun preț
- 67,00 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 134,00 lei / 100 ml
-
Skin1004 Ser De Fata Madagascar Centella Ampoule, 30 MlSKIN1004 · 30 ml
- Ambalaj
- 30 ml
- Cel mai bun preț
- 49,40 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 164,67 lei / 100 ml +23%
- Alt ambalaj
- Aceeași substanță activă
-
- Ambalaj
- 30 ml
- Cel mai bun preț
- 49,40 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 164,67 lei / 100 ml +23%
- Alt ambalaj
- Aceeași substanță activă
-
Cel mai avantajos / unitate
Ser de fata concentrat Ampoule Centella, 100 ml, Skin1004SKIN1004 · 100 ml
- Ambalaj
- 100 ml
- Cel mai bun preț
- 108,97 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 108,97 lei / 100 ml −19%
- Aceeași substanță activă
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Ser pentru fata Madagascar Centella Teca Ampoule, 50 ml, Skin1004 (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Ser pentru fata Madagascar Centella Teca Ampoule, 50 ml, Skin1004 din ultimele 90 de zile: 67,00 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (67,00 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Ser pentru fata Madagascar Centella Teca Ampoule, 50 ml, Skin1004
Ser pentru fata Madagascar Centella Teca Ampoule, 50 ml, Skin1004 este un produs din categoria Seruri. Ambalajul conține 50 ml.
Text producător Descriere Ser pentru fata Madagascar Centella Teca Ampoule, 50 ml, Skin1004
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Ser pentru fata Madagascar Centella Teca Ampoule, 50 ml, Skin1004
- Unde este cel mai ieftin Ser pentru fata Madagascar Centella Teca Ampoule, 50 ml, Skin1004?
- Cel mai mic preț este 67,00 lei, la Spring Farma (verificat 18.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 134,00 lei la cel mai bun preț (67,00 lei pentru 50 ml).
Alternative la Ser pentru fata Madagascar Centella Teca Ampoule, 50 ml, Skin1004 și alte produse SKIN1004
Skin1004 Ser De Fata Madagascar Centella Ampoule, 30 Ml
SKIN1004
de la 49,40 lei
Alt ambalaj · aceeași substanță activă
Skin1004 Ser De Fata Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule, 30 Ml
SKIN1004
de la 49,40 lei
Alt ambalaj · aceeași substanță activă
Ser de fata concentrat Ampoule Centella, 100 ml, Skin1004
SKIN1004
de la 108,97 lei
Cu 19% mai ieftin / 100 ml · aceeași substanță activă
Ser de fata concentrat Ampoule Centella, 55 ml, Skin1004
SKIN1004
de la 64,09 lei
Cu 13% mai ieftin / 100 ml · aceeași substanță activă
Ser de fata concentrat Ampoule Centella, 30 ml, Skin1004
SKIN1004
de la 35,19 lei
Cu 12% mai ieftin / 100 ml · aceeași substanță activă
Ser de fata First Ampoule Madagascar Centella Hyalu-Cica, 100 ml, Skin1004
SKIN1004
de la 86,90 lei
3 oferteCu 35% mai ieftin / 100 ml · aceeași substanță activă
Ser de fata Relief Ampoule Tea-Trica Madagascar Centella, 100 ml, Skin1004
SKIN1004
de la 90,40 lei
Cu 33% mai ieftin / 100 ml · aceeași substanță activă
Skin1004 Ser De Fata Madagascar Centella Tea-Trica Relief Ampoule, 30 Ml
SKIN1004
de la 38,05 lei
2 oferteCu 5% mai ieftin / 100 ml · aceeași substanță activă
Alte produse de la SKIN1004
Vezi toate produsele SKIN1004 »Cel mai mic preț 67,00 lei · Spring Farma
Vezi oferta