Farmaro
Meniu ☰
Serul anti-pete pigmentare Weleda Bright, 10 ml — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Serul anti-pete pigmentare Weleda Bright, 10 ml

de la Weleda 10 ml
Fii primul care dă o notă:

Serul anti-pete pigmentare Weleda Bright, 10 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 58,68 lei. Cel mai ieftin Serul anti-pete pigmentare Weleda Bright, 10 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

58,68 lei

la Liki24 · 586,80 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (58,68 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
58,68 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Serul anti-pete pigmentare Weleda Bright, 10 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

586,80 lei / 100 ml

58,68 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Serul anti-pete pigmentare Weleda Bright, 10 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

58,68 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Serul anti-pete pigmentare Weleda Bright, 10 ml din ultimele 90 de zile: 58,68 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (58,68 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Serul anti-pete pigmentare Weleda Bright, 10 ml

Serul anti-pete pigmentare Weleda Bright, 10 ml este un produs. Ambalajul conține 10 ml.

Text producător Descriere Serul anti-pete pigmentare Weleda Bright, 10 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Ser luminos anti-pete Weleda • Ser antipigmentant cu gențiană și floare de colț • Reduce vizibil toate tipurile de pete pigmentare, cum ar fi petele de vârstă, petele solare și cicatricile provocate de acnee. • oferă pielii o strălucire naturală • crește conținutul de colagen cu 60% • netezește și reduce ridurile profunde • asigură un ten radiant • Weleda Swiss Natural Science: dezvoltat în laboratoarele elvețiene Weleda Ser anti-pigmentant luminos cu gențiană albastră și floare de floarea-soarelui - Mai puține pete pigmentare, mai mult colagen. Serul luminos anti-pigmentant Weleda reduce petele pigmentare și îți oferă o strălucire radiantă! Serul îți oferă un ten uniform. Formula de înaltă performanță cu Hordatine inhibă producția de melanină, reducând astfel toate tipurile de pete pigmentare, cum ar fi petele de vârstă, petele solare și cicatricile acneice. În același timp, serul creștenivelul de colagen cu 60%. Formula cu gențiană organică și floare de colț organică previne semnele îmbătrânirii pielii și reduce ridurile profunde. Serul asigură astfel un ten uniform și radiant. • Rată de succes de 91% în reducerea petelor pigmentare* • +60% colagen în testele in vitro prin intermediul Complexului Activ Collagen+** *Măsurat într-un test de utilizare, 34 de femei, 8 săptămâni, aplicare de două ori pe zi Complex de gențiană albastră organică, floare de floarea-soarelui organică și Centella asiatica

Întrebări frecvente despre Serul anti-pete pigmentare Weleda Bright, 10 ml

Unde este cel mai ieftin Serul anti-pete pigmentare Weleda Bright, 10 ml?
Cel mai mic preț este 58,68 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
586,80 lei la cel mai bun preț (58,68 lei pentru 10 ml).

Alte produse de la Weleda

Vezi toate produsele Weleda »

Cel mai mic preț 58,68 lei · Liki24

Vezi oferta