- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Șervețele Esenta pentru îndepărtarea adezivului de pe pavaj, 30 de șervețele
Șervețele Esenta pentru îndepărtarea adezivului de pe pavaj, 30 de șervețele este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 132,59 lei. Cel mai ieftin Șervețele Esenta pentru îndepărtarea adezivului de pe pavaj, 30 de șervețele îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
132,59 lei
la Liki24
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț bun: sub media ultimelor 90 de zile
Prețul de azi este cu 8,0% sub media perioadei (144,09 lei). Este și cel mai mic preț din ultimele 90 de zile.
- vs. media 90 de zile
- −8,0%
- minim 90 de zile
- 132,59 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Șervețele Esenta pentru îndepărtarea adezivului de pe pavaj, 30 de șervețele — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat
|
132,59 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Șervețele Esenta pentru îndepărtarea adezivului de pe pavaj, 30 de șervețele comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Șervețele Esenta pentru îndepărtarea adezivului de pe pavaj, 30 de șervețele
- Ambalaj
- —
- Cel mai bun preț
- 132,59 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- —
-
- Ambalaj
- 30 de bucăți
- Cel mai bun preț
- 99,45 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 3,32 lei / bucată
- Același tip de produs
-
- Ambalaj
- 30 de bucăți
- Cel mai bun preț
- 169,05 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 5,64 lei / bucată
- Același tip de produs
-
Servetele fresh, Interapothek | 20 bucINTERAPOTHEK · 20 de bucăți
- Ambalaj
- 20 de bucăți
- Cel mai bun preț
- 9,77 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 0,49 lei / bucată
- Același tip de produs
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Șervețele Esenta pentru îndepărtarea adezivului de pe pavaj, 30 de șervețele (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Șervețele Esenta pentru îndepărtarea adezivului de pe pavaj, 30 de șervețele din ultimele 90 de zile: 132,59 lei.
- Prețul curent este cu 8,0% sub media ultimelor 90 de zile (144,09 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Șervețele Esenta pentru îndepărtarea adezivului de pe pavaj, 30 de șervețele
Șervețele Esenta pentru îndepărtarea adezivului de pe pavaj, 30 de șervețele este un produs.
Întrebări frecvente despre Șervețele Esenta pentru îndepărtarea adezivului de pe pavaj, 30 de șervețele
- Unde este cel mai ieftin Șervețele Esenta pentru îndepărtarea adezivului de pe pavaj, 30 de șervețele?
- Cel mai mic preț este 132,59 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
Alternative la Șervețele Esenta pentru îndepărtarea adezivului de pe pavaj, 30 de șervețele
Esenta, șervețele pentru îndepărtarea adezivului, fără usturime, 30 buc.
de la 99,45 lei
Același tip de produs
Șervețele pentru îndepărtarea tencuielii Brava 30 buc
de la 169,05 lei
Același tip de produs
Servetele fresh, Interapothek | 20 buc
INTERAPOTHEK
de la 9,77 lei
Același tip de produs
Cel mai mic preț 132,59 lei · Liki24
Vezi oferta