- 1 magazin comparat
- Verificat
Sistemul Double Heart Magneziu + Calciu + Cupru + Mangan 60 Capsule
Sistemul Double Heart Magneziu + Calciu + Cupru + Mangan 60 Capsule este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 82,59 lei. Cel mai ieftin Sistemul Double Heart Magneziu + Calciu + Cupru + Mangan 60 Capsule îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
82,59 lei
la Liki24 · 1,38 lei / capsulă
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (82,67 lei).
- vs. media 90 de zile
- −0,1%
- minim 90 de zile
- 82,51 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Sistemul Double Heart Magneziu + Calciu + Cupru + Mangan 60 Capsule — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per capsulă | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 1,38 lei / capsulă |
82,59 lei | 1,38 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Sistemul Double Heart Magneziu + Calciu + Cupru + Mangan 60 Capsule comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Sistemul Double Heart Magneziu + Calciu + Cupru + Mangan 60 Capsule
60 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 60 de capsule
- Cel mai bun preț
- 82,59 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 1,38 lei / capsulă
-
Formula Premium de Calciu, Magneziu, Zinc si Cupru 90cpsGNC · 90 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 90 de capsule
- Cel mai bun preț
- 99,00 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 1,10 lei / capsulă
- Conține magneziu
- Aceeași formă
-
GNC Calciu, Magneziu, Zinc si Cupru - 90 capsuleGNC · 90 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 90 de capsule
- Cel mai bun preț
- 99,30 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 1,10 lei / capsulă
- Conține magneziu
- Aceeași formă
-
Calciu 1000 mg + Magneziu 400 mg + Zinc si Cupru, 90 capsule, GNCGNC · 90 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 90 de capsule
- Cel mai bun preț
- 100,98 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 1,12 lei / capsulă
- Conține magneziu
- Aceeași formă
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Sistemul Double Heart Magneziu + Calciu + Cupru + Mangan 60 Capsule (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Sistemul Double Heart Magneziu + Calciu + Cupru + Mangan 60 Capsule din ultimele 90 de zile: 82,51 lei.
- Prețul curent este cu 0,1% sub media ultimelor 90 de zile (82,67 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Sistemul Double Heart Magneziu + Calciu + Cupru + Mangan 60 Capsule
Sistemul Double Heart Magneziu + Calciu + Cupru + Mangan 60 Capsule este un produs. Ambalajul conține 60 de capsule.
Text producător Descriere Sistemul Double Heart Magneziu + Calciu + Cupru + Mangan 60 Capsule
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Sistemul Double Heart Magneziu + Calciu + Cupru + Mangan 60 Capsule
- Unde este cel mai ieftin Sistemul Double Heart Magneziu + Calciu + Cupru + Mangan 60 Capsule?
- Cel mai mic preț este 82,59 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
- Cât costă o capsulă?
- 1,38 lei la cel mai bun preț (82,59 lei pentru 60 de capsule).
Alternative la Sistemul Double Heart Magneziu + Calciu + Cupru + Mangan 60 Capsule
Formula Premium de Calciu, Magneziu, Zinc si Cupru 90cps
GNC
de la 99,00 lei
Conține magneziu · aceeași formă
GNC Calciu, Magneziu, Zinc si Cupru - 90 capsule
GNC
de la 99,30 lei
Conține magneziu · aceeași formă
Calciu 1000 mg + Magneziu 400 mg + Zinc si Cupru, 90 capsule, GNC
GNC
de la 100,98 lei
Conține magneziu · aceeași formă
Osteohelp Complet ER - Calciu, Magneziu, Zinc, Cupru, Mangan, Seleniu si Vitamina D3 60cps cu eliberare prelungita
MARNYS
de la 112,50 lei
Conține magneziu · aceeași formă
Q-Mineral cu Calciu si Magneziu natural 60 cps Kotys
Produse Kotys
de la 39,10 lei
Conține magneziu · aceeași formă
Calciu cu Magneziu Natural 20cps
BIONOVATIV
de la 20,78 lei
Conține magneziu · aceeași formă
Polivitamine naturale cu calciu și magneziu, 40 capsule, Hofigal
HOFIGAL
de la 18,28 lei
Conține magneziu · aceeași formă
Swanson Citrat de calciu plus magneziu, calciu și magneziu, 150 capsule
SWANSON
de la 61,05 lei
Conține magneziu · aceeași formă
Cel mai mic preț 82,59 lei · Liki24
Vezi oferta