Farmaro
Meniu ☰
Soineo STRAP Bandaje elastice adezive 2.5mx8cm — preț și oferte
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Soineo STRAP Bandaje elastice adezive 2.5mx8cm

de la Soineo
Fii primul care dă o notă:

Soineo STRAP Bandaje elastice adezive 2.5mx8cm este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 50,35 lei. Cel mai ieftin Soineo STRAP Bandaje elastice adezive 2.5mx8cm îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

50,35 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 20.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Prețuri Soineo STRAP Bandaje elastice adezive 2.5mx8cm — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

50,35 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Soineo STRAP Bandaje elastice adezive 2.5mx8cm (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

50,35 lei 17.10 20.10
  • Cel mai mic preț pentru Soineo STRAP Bandaje elastice adezive 2.5mx8cm din ultimele 90 de zile: 50,35 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (50,35 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Soineo STRAP Bandaje elastice adezive 2.5mx8cm

Soineo STRAP Bandaje elastice adezive 2.5mx8cm este un dispozitiv medical.

Text producător Descriere Soineo STRAP Bandaje elastice adezive 2.5mx8cm

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Soineo centura Bandaje elastice Dispozitiv medical 2,5mx8cm 1 rola Cureaua Soineo limitează mișcările articulațiilor și previne accidentările în timpul activităților sportive. Dispozitiv medical indicat pentru: - traumatologie generala si medicina sportiva: prevenirea si tratamentul sistemelor musculotendinoase si ligamente articulare - flebologie: tratamentul insuficientei venoase si diversele complicatii ale acesteia - intretinerea pansamentelor: fixarea pansamentelor pe toate partile corpului

Întrebări frecvente despre Soineo STRAP Bandaje elastice adezive 2.5mx8cm

Unde este cel mai ieftin Soineo STRAP Bandaje elastice adezive 2.5mx8cm?
Cel mai mic preț este 50,35 lei, la Liki24 (verificat 20.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.

Alternative la Soineo STRAP Bandaje elastice adezive 2.5mx8cm

Alte produse de la Soineo

Vezi toate produsele Soineo »

Cel mai mic preț 50,35 lei · Liki24

Vezi oferta