- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Solverx Deep H2O+ Cremă de zi, 50 ml
Solverx Deep H2O+ Cremă de zi, 50 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 61,05 lei. Cel mai ieftin Solverx Deep H2O+ Cremă de zi, 50 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Alternativă similară cu 88% mai ieftină pe 100 ml: Crema de zi Care, 200 ml, Nivea ComparăCel mai bun preț În stoc
61,05 lei
la Liki24 · 122,10 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (61,05 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 61,05 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Solverx Deep H2O+ Cremă de zi, 50 ml — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 122,10 lei / 100 ml |
61,05 lei | 122,10 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Solverx Deep H2O+ Cremă de zi, 50 ml comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −88% pe 100 ml.
-
Acest produs
Solverx Deep H2O+ Cremă de zi, 50 ml
SOLVERX · 50 ml
- Ambalaj
- Cremă · 50 ml
- Cel mai bun preț
- 61,05 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 122,10 lei / 100 ml
-
Cel mai avantajos / unitate
Crema de zi Care, 200 ml, NiveaCrema · 200 ml
- Ambalaj
- Cremă · 200 ml
- Cel mai bun preț
- 29,17 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 14,59 lei / 100 ml −88%
- Același tip de produs
- Alt brand
-
Crema Hidratanta de Zi Natural Care 50mlCrema · 50 ml
- Ambalaj
- Cremă · 50 ml
- Cel mai bun preț
- 26,80 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 53,60 lei / 100 ml −56%
- Același tip de produs
- Alt brand
-
Crema Hidratanta de Zi 50mlCrema · 50 ml
- Ambalaj
- Cremă · 50 ml
- Cel mai bun preț
- 32,50 lei · 3 oferte
- Pe unitate
- 65,00 lei / 100 ml −47%
- Același tip de produs
- Alt brand
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Solverx Deep H2O+ Cremă de zi, 50 ml (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Solverx Deep H2O+ Cremă de zi, 50 ml din ultimele 90 de zile: 61,05 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (61,05 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Solverx Deep H2O+ Cremă de zi, 50 ml
Solverx Deep H2O+ Cremă de zi, 50 ml este un produs. Se prezintă sub formă de cremă, ambalaj de 50 ml.
Text producător Descriere Solverx Deep H2O+ Cremă de zi, 50 ml
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Solverx Deep H2O+ Cremă de zi, 50 ml
- Unde este cel mai ieftin Solverx Deep H2O+ Cremă de zi, 50 ml?
- Cel mai mic preț este 61,05 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 122,10 lei la cel mai bun preț (61,05 lei pentru 50 ml).
Alternative la Solverx Deep H2O+ Cremă de zi, 50 ml
Crema de zi Care, 200 ml, Nivea
Crema
de la 29,17 lei
Cu 88% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Crema Hidratanta de Zi Natural Care 50ml
Crema
de la 26,80 lei
Cu 56% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Crema Hidratanta de Zi 50ml
Crema
de la 32,50 lei
3 oferteCu 47% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
NIVEA CREMĂ DE ZI NUTR 50ML
Nivea
de la 50,27 lei
Cu 18% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
NIVEA CREMA DE ZI REFRESH 50ML
Nivea
de la 50,27 lei
Cu 18% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Vianek, Cremă de zi normalizatoare, 50 ml
Vianek
de la 54,98 lei
Cu 10% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs · alt brand
Crema hidratanta de zi 24g
Crema
de la 55,14 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Vianek, Cremă de zi fortifiantă, 50 ml
Vianek
de la 61,04 lei
Același tip de produs · alt brand · aceeași formă
Alte produse de la SOLVERX
Vezi toate produsele SOLVERX »Cel mai mic preț 61,05 lei · Liki24
Vezi oferta