Farmaro
Meniu ☰
Sowash Vortex Spacer Head Refill 2 bucăți — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Sowash Vortex Spacer Head Refill 2 bucăți

2 bucăți
Fii primul care dă o notă:

Sowash Vortex Spacer Head Refill 2 bucăți este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 54,55 lei. Cel mai ieftin Sowash Vortex Spacer Head Refill 2 bucăți îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

54,55 lei

la Liki24 · 27,28 lei / bucată

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (54,55 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
54,55 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Sowash Vortex Spacer Head Refill 2 bucăți — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

27,28 lei / bucată

54,55 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Sowash Vortex Spacer Head Refill 2 bucăți (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

54,55 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Sowash Vortex Spacer Head Refill 2 bucăți din ultimele 90 de zile: 54,55 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (54,55 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Sowash Vortex Spacer Head Refill 2 bucăți

Sowash Vortex Spacer Head Refill 2 bucăți este un produs. Ambalajul conține 2 bucăți.

Text producător Descriere Sowash Vortex Spacer Head Refill 2 bucăți

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Descriere SoWash Cap de igienă dentară (patent int. în așteptare) cu trei jeturi pulsatoare convergente în același punct care, acționând alternativ din trei unghiuri diferite, creează un efect de „vortex” ce îndepărtează chiar și cele mai încăpățânate reziduuri alimentare cu putere și eficiență, pentru o curățare extraordinară. Datorită celor trei jeturi pulsatoare, Vortice oferă și un hidromasaj gingival benefic, potrivit în special pentru gingiile sensibile și care sângerează. Format Pachet care conține 2 jeturi

Întrebări frecvente despre Sowash Vortex Spacer Head Refill 2 bucăți

Unde este cel mai ieftin Sowash Vortex Spacer Head Refill 2 bucăți?
Cel mai mic preț este 54,55 lei, la Liki24 (verificat 21.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă o bucată?
27,28 lei la cel mai bun preț (54,55 lei pentru 2 bucăți).

Cel mai mic preț 54,55 lei · Liki24

Vezi oferta