Farmaro
Meniu ☰
SPLMNT LAB X-VASCULAR 90 buc. — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

SPLMNT LAB X-VASCULAR 90 buc.

90 de bucăți
Fii primul care dă o notă:

SPLMNT LAB X-VASCULAR 90 buc. este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 63,61 lei. Cel mai ieftin SPLMNT LAB X-VASCULAR 90 buc. îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

63,61 lei

la Liki24 · 0,71 lei / bucată

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (63,61 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
63,61 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri SPLMNT LAB X-VASCULAR 90 buc. — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

0,71 lei / bucată

63,61 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru SPLMNT LAB X-VASCULAR 90 buc. (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

63,61 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru SPLMNT LAB X-VASCULAR 90 buc. din ultimele 90 de zile: 63,61 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (63,61 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este SPLMNT LAB X-VASCULAR 90 buc.

SPLMNT LAB X-VASCULAR 90 buc. este un produs. Ambalajul conține 90 de bucăți.

Text producător Descriere SPLMNT LAB X-VASCULAR 90 buc.

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

SPLMNT LAB X-VASCULAR susține sănătatea vasculară, deoarece vitamina C contribuie la formarea normală a colagenului pentru funcționarea normală a vaselor de sânge³ și, de asemenea, ajută la protejarea celulelor de stresul oxidativ. Pentru un suport antioxidant suplimentar, formula conține resveratrol și OPC (extract din semințe de struguri) - polifenoli vegetali care se găsesc în mod natural în struguri. Acestea sunt completate de extract de usturoi negru fermentat, care conține și compuși vegetali valoroși, cum ar fi polifenolii. SPLMNT LAB X-VASCULAR conține folat pentru formarea normală a sângelui², în timp ce calciul contribuie la coagularea normală a sângelui¹. În plus, magneziul susține funcția musculară normală și metabolismul energetic normal. SPLMNT LAB X-VASCULAR nu conține lactoză, gluten și este vegan. Fabricat în Germania. Aplicație Luați 3 capsule pe zi, fără a le mesteca, cu mult lichid (de exemplu, 1 pahar cu apă). ¹Calciul contribuie la coagularea normală a sângelui. Folatul contribuie la formarea normală a sângelui. Vitamina C contribuie la formarea normală a colagenului pentru funcționarea normală a vaselor de sânge. Magneziul contribuie la funcționarea normală a mușchilor și la metabolismul energetic normal.

Întrebări frecvente despre SPLMNT LAB X-VASCULAR 90 buc.

Unde este cel mai ieftin SPLMNT LAB X-VASCULAR 90 buc.?
Cel mai mic preț este 63,61 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă o bucată?
0,71 lei la cel mai bun preț (63,61 lei pentru 90 de bucăți).

Cel mai mic preț 63,61 lei · Liki24

Vezi oferta