Farmaro
Meniu ☰
Spray regenerant Motherlove 59 ml — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Spray regenerant Motherlove 59 ml

de la MOTHERLOVE Spray · 59 ml
Fii primul care dă o notă:

Spray regenerant Motherlove 59 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 90,66 lei. Cel mai ieftin Spray regenerant Motherlove 59 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

90,66 lei

la Liki24 · 153,66 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (89,85 lei).

vs. media 90 de zile
+0,9%
minim 90 de zile
88,98 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Spray regenerant Motherlove 59 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

153,66 lei / 100 ml

90,66 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Spray regenerant Motherlove 59 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 90,73 lei min 88,98 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Spray regenerant Motherlove 59 ml din ultimele 90 de zile: 88,98 lei.
  • Prețul curent este cu 0,9% peste media ultimelor 90 de zile (89,85 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Spray regenerant Motherlove 59 ml

Spray regenerant Motherlove 59 ml este un produs. Se prezintă sub formă de spray, ambalaj de 59 ml.

Mod de utilizare

Spray-ul se aplică pe piele. Pentru informații suplimentare despre ingrediente și aplicare, vă rugăm să consultați un medic dacă aveți dubii.

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Spray regenerant Motherlove 59 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Spray intim pentru îngrijire postpartum Acest spray intim conține un amestec atent formulat de esențe din plante, ulei de lavandă și ulei de grapefruit. Se bucură de o poziție proeminentă pe piața germană și acționează direct în zona intimă. În special după naștere, are un efect relaxant și revigorant asupra pielii sensibile și susține regenerarea pielii. În plus, stimulează fluxul sanguin în mușchii planșeului pelvin. Avantajele spray-ului • Efect relaxant și revigorant imediat după naștere • Promovează circulația sângelui în mușchii planșeului pelvin • Ideal pentru rupturi și incizii perineale datorită texturii sale fine Recomandare de aplicare Aplicați spray-ul din abundență de câteva ori pe zi, imediat după naștere. Se recomandă utilizarea întregului flacon în primele trei zile. De asemenea, este o alternativă excelentă la băile de șezut tradiționale.

Întrebări frecvente despre Spray regenerant Motherlove 59 ml

Unde este cel mai ieftin Spray regenerant Motherlove 59 ml?
Cel mai mic preț este 90,66 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
153,66 lei la cel mai bun preț (90,66 lei pentru 59 ml).

Alte produse de la MOTHERLOVE

Vezi toate produsele MOTHERLOVE »

Cel mai mic preț 90,66 lei · Liki24

Vezi oferta