- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Stapiz Sleek Line Blonde Silk Mask pentru păr blond platinat, 250ml
Stapiz Sleek Line Blonde Silk Mask pentru păr blond platinat, 250ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 44,34 lei. Cel mai ieftin Stapiz Sleek Line Blonde Silk Mask pentru păr blond platinat, 250ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
44,34 lei
la Liki24 · 17,74 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț bun: sub media ultimelor 90 de zile
Prețul de azi este cu 5,7% sub media perioadei (47,02 lei). Este și cel mai mic preț din ultimele 90 de zile.
- vs. media 90 de zile
- −5,7%
- minim 90 de zile
- 44,34 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Stapiz Sleek Line Blonde Silk Mask pentru păr blond platinat, 250ml — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 17,74 lei / 100 ml |
44,34 lei | 17,74 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru Stapiz Sleek Line Blonde Silk Mask pentru păr blond platinat, 250ml (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Stapiz Sleek Line Blonde Silk Mask pentru păr blond platinat, 250ml din ultimele 90 de zile: 44,34 lei.
- Prețul curent este cu 5,7% sub media ultimelor 90 de zile (47,02 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Stapiz Sleek Line Blonde Silk Mask pentru păr blond platinat, 250ml
Stapiz Sleek Line Blonde Silk Mask pentru păr blond platinat, 250ml este un produs. Ambalajul conține 250 ml.
Mod de utilizare
masați ușor părul spălat și uscat cu prosopul, apoi clătiți după 5-10 minute.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Stapiz Sleek Line Blonde Silk Mask pentru păr blond platinat, 250ml
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Stapiz Sleek Line Blonde Silk Mask pentru păr blond platinat, 250ml
- Unde este cel mai ieftin Stapiz Sleek Line Blonde Silk Mask pentru păr blond platinat, 250ml?
- Cel mai mic preț este 44,34 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 17,74 lei la cel mai bun preț (44,34 lei pentru 250 ml).
Alte produse de la Stapiz
Vezi toate produsele Stapiz »Cel mai mic preț 44,34 lei · Liki24
Vezi oferta