Farmaro
Meniu ☰
Stella Joc de masă Super Roulette 22 — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Stella Joc de masă Super Roulette 22

Fii primul care dă o notă:

Stella Joc de masă Super Roulette 22 este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 69,36 lei. Cel mai ieftin Stella Joc de masă Super Roulette 22 îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

69,36 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (69,36 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
69,36 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Stella Joc de masă Super Roulette 22 — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

69,36 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Stella Joc de masă Super Roulette 22 (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

69,36 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Stella Joc de masă Super Roulette 22 din ultimele 90 de zile: 69,36 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (69,36 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Stella Joc de masă Super Roulette 22

Stella Joc de masă Super Roulette 22 este un produs.

Text producător Descriere Stella Joc de masă Super Roulette 22

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

SUPER ROULETTE Platou de ruletă 20 cm Jetoane din plastic Covor Greblă din plastic

Întrebări frecvente despre Stella Joc de masă Super Roulette 22

Unde este cel mai ieftin Stella Joc de masă Super Roulette 22?
Cel mai mic preț este 69,36 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.

Cel mai mic preț 69,36 lei · Liki24

Vezi oferta