Farmaro
Meniu ☰
STERI-STRIP Bandă autoadezivă de fixare a pielii 0.6x10cm 10 bucăți — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

STERI-STRIP Bandă autoadezivă de fixare a pielii 0.6x10cm 10 bucăți

10 bucăți
Fii primul care dă o notă:

STERI-STRIP Bandă autoadezivă de fixare a pielii 0.6x10cm 10 bucăți este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 23,59 lei. Cel mai ieftin STERI-STRIP Bandă autoadezivă de fixare a pielii 0.6x10cm 10 bucăți îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

23,59 lei

la Liki24 · 2,36 lei / bucată

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (23,59 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
23,59 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri STERI-STRIP Bandă autoadezivă de fixare a pielii 0.6x10cm 10 bucăți — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

2,36 lei / bucată

23,59 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru STERI-STRIP Bandă autoadezivă de fixare a pielii 0.6x10cm 10 bucăți (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

23,59 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru STERI-STRIP Bandă autoadezivă de fixare a pielii 0.6x10cm 10 bucăți din ultimele 90 de zile: 23,59 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (23,59 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este STERI-STRIP Bandă autoadezivă de fixare a pielii 0.6x10cm 10 bucăți

STERI-STRIP Bandă autoadezivă de fixare a pielii 0.6x10cm 10 bucăți este un produs. Ambalajul conține 10 bucăți.

Text producător Descriere STERI-STRIP Bandă autoadezivă de fixare a pielii 0.6x10cm 10 bucăți

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Benzi sterile pentru închiderea pielii, realizate dintr-un suport poros, nețesut, acoperite cu un adeziv hipoalergenic, sensibil la presiune, întărite cu fibre de poliester pentru o rezistență mai mare. \ \ \ cicatrici reduse în comparație cu clemele sau suturile. \ îmbunătățesc confortul pacientului, cu șanse mai mici de infecție în comparație cu suturile sau clemele. \ aplicare rapidă. \ aplicare confortabilă. \ reduc riscul de iritație a pielii. \ \ \ aplicații sugerate \ \ \ oferă suport pentru rană după îndepărtarea timpurie a suturilor și clemelor. \ potrivite pentru închiderea rănilor la tensiune scăzută. \ departamente de urgență \ săli de operație \ \

Întrebări frecvente despre STERI-STRIP Bandă autoadezivă de fixare a pielii 0.6x10cm 10 bucăți

Unde este cel mai ieftin STERI-STRIP Bandă autoadezivă de fixare a pielii 0.6x10cm 10 bucăți?
Cel mai mic preț este 23,59 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă o bucată?
2,36 lei la cel mai bun preț (23,59 lei pentru 10 bucăți).

Cel mai mic preț 23,59 lei · Liki24

Vezi oferta