- 1 magazin comparat
- Verificat
Sticlă cu apă caldă 1 / 1 lamele, 2 l n.v.
Sticlă cu apă caldă 1 / 1 lamele, 2 l n.v. este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 98,91 lei. Cel mai ieftin Sticlă cu apă caldă 1 / 1 lamele, 2 l n.v. îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
98,91 lei
la Liki24 · 4,95 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Peste media ultimelor 90 de zile
Prețul de azi este cu 6,3% peste media perioadei (93,09 lei). Dacă nu e urgent, activează alerta de preț și te anunțăm când scade.
- vs. media 90 de zile
- +6,3%
- minim 90 de zile
- 90,95 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Sticlă cu apă caldă 1 / 1 lamele, 2 l n.v. — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 4,95 lei / 100 ml |
98,91 lei | 4,95 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru Sticlă cu apă caldă 1 / 1 lamele, 2 l n.v. (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Sticlă cu apă caldă 1 / 1 lamele, 2 l n.v. din ultimele 90 de zile: 90,95 lei.
- Prețul curent este cu 6,3% peste media ultimelor 90 de zile (93,09 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Sticlă cu apă caldă 1 / 1 lamele, 2 l n.v.
Sticlă cu apă caldă 1 / 1 lamele, 2 l n.v. este un produs. Ambalajul conține 2000 ml.
Text producător Descriere Sticlă cu apă caldă 1 / 1 lamele, 2 l n.v.
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Sticlă cu apă caldă 1 / 1 lamele, 2 l n.v.
- Unde este cel mai ieftin Sticlă cu apă caldă 1 / 1 lamele, 2 l n.v.?
- Cel mai mic preț este 98,91 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 4,95 lei la cel mai bun preț (98,91 lei pentru 2000 ml).
Cel mai mic preț 98,91 lei · Liki24
Vezi oferta