Farmaro
Meniu ☰
Stilou marker Stabilo galben 1 buc — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Stilou marker Stabilo galben 1 buc

1 bucată
Fii primul care dă o notă:

Stilou marker Stabilo galben 1 buc este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 7,03 lei. Cel mai ieftin Stilou marker Stabilo galben 1 buc îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

7,03 lei

la Liki24 · 7,03 lei / bucată

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (7,03 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
7,03 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Stilou marker Stabilo galben 1 buc — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

7,03 lei / bucată

7,03 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Stilou marker Stabilo galben 1 buc (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

7,03 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Stilou marker Stabilo galben 1 buc din ultimele 90 de zile: 7,03 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (7,03 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Stilou marker Stabilo galben 1 buc

Stilou marker Stabilo galben 1 buc este un produs. Ambalajul conține 1 bucată.

Text producător Descriere Stilou marker Stabilo galben 1 buc

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Descriere: Un marker de înaltă calitate din seria Pen 68, considerat un standard pentru desen, colorat și scris. Pigmentarea intensă și durabilitatea sa îl fac o alegere preferată pentru artiști, studenți și profesioniști cărora le pasă de estetica lucrărilor lor. Principalele caracteristici ale produsului: Eficiență ridicată a cernelii: Colorantul pe bază de apă utilizat asigură o saturație profundă a culorilor și o acoperire uniformă a suprafeței, fără a lăsa urme. Rezistență la uscare: Tehnologia Dry-Safe vă permite să lăsați markerul fără capac până la 24 de ore fără a afecta negativ proprietățile vârfului și fluiditatea scrierii. Vârf robust: Vârful blocabil de tip M (mediu) cu o grosime de aproximativ 1 mm este rezistent la presiune, asigurând o lățime stabilă a liniei și o durată lungă de viață a sculei. Cerneală fără miros: Formula pe bază de apă este neutră în miros, ceea ce crește confortul la locul de muncă în birouri și școli. Specificații tehnice: Producător: Stabilo Model: Pen 68 Culoare: Galben (culoarea nr. 44) Grosimea liniei: 1,0 mm Tip de cerneală: Pe bază de apă Cod EAN: 4006381333290

Întrebări frecvente despre Stilou marker Stabilo galben 1 buc

Unde este cel mai ieftin Stilou marker Stabilo galben 1 buc?
Cel mai mic preț este 7,03 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă o bucată?
7,03 lei la cel mai bun preț (7,03 lei pentru 1 bucată).

Cel mai mic preț 7,03 lei · Liki24

Vezi oferta