Farmaro
Meniu ☰
Stülpa roll 4R 10 cmx15 m cap / picior / ax 1 buc — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Stülpa roll 4R 10 cmx15 m cap / picior / ax 1 buc

1 bucată
Fii primul care dă o notă:

Stülpa roll 4R 10 cmx15 m cap / picior / ax 1 buc este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 220,14 lei. Cel mai ieftin Stülpa roll 4R 10 cmx15 m cap / picior / ax 1 buc îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

220,14 lei

la Liki24 · 220,14 lei / bucată

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Peste media ultimelor 90 de zile

Prețul de azi este cu 7,1% peste media perioadei (205,63 lei). Dacă nu e urgent, activează alerta de preț și te anunțăm când scade.

vs. media 90 de zile
+7,1%
minim 90 de zile
178,12 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Stülpa roll 4R 10 cmx15 m cap / picior / ax 1 buc — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

220,14 lei / bucată

220,14 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Stülpa roll 4R 10 cmx15 m cap / picior / ax 1 buc (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 220,14 lei min 178,12 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Stülpa roll 4R 10 cmx15 m cap / picior / ax 1 buc din ultimele 90 de zile: 178,12 lei.
  • Prețul curent este cu 7,1% peste media ultimelor 90 de zile (205,63 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Stülpa roll 4R 10 cmx15 m cap / picior / ax 1 buc

Stülpa roll 4R 10 cmx15 m cap / picior / ax 1 buc este un produs. Ambalajul conține 1 bucată.

Compoziție

• 70% vâscoză • 30% bumbac Aplicație: • Pentru toate tipurile de bandaje de fixare. • Pentru bandaje de imobilizare (bandaje Desault) și bandaje de extensie. • Ca strat de bază și strat de acoperire pentru oxid de zinc sau gips-carton și ca protecție a pielii sub bandaje compresive. • Sub formă căptușită, ca bandaj de rucsac. • Pentru acoperirea șinelor și a dischetelor demachiante. Tabel de mărimi Mărimea 0 = Bandaje pentru degetele de la mâini și de la picioare pentru copii Mărimea 1 = Bandaje pentru degete Mărimea 2 = Bandaje pentru brațe, picioare și gambe pentru copii Mărimea 3 = Bandaje pentru mâini, picioare și gambe, bandaje pentru cap și axile pentru copii Mărimea 4 = Bandaje pentru cap, picioare și axile, măști faciale Mărimea 5 = Bandaje pentru trunchi, cap, coapsă și axilă pentru copii, bandaje de tracțiune Mărimea 6 = Bandaje pentru trunchi și coapsă pentru copii Mărimea 7 = Bandaje Desault, pentru trunchi și coapsă supradimensionate Grupa 8 = Desault și formațiuni de cocă Sursă: www.hartmann.info Începând cu mai 2020

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Stülpa roll 4R 10 cmx15 m cap / picior / ax 1 buc

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Caracteristici ale produsului: Rulouri Stülpa Bandaj tubular tricotat fără cusături pentru utilizare universală Disponibil în nouă lățimi diferite de furtun, pe role de 15 m sau 6 m, pentru utilizare în funcție de cerințe. Bandaj tubular tricotat fără cute, cu elasticitate transversală ridicată, ușor de aplicat fără ajutoare, poate fi tăiat în orice punct fără a provoca scurgeri, potrivire fără cute datorită suprafeței închise, fără slăbire nici măcar sub stres mecanic, astfel încât rănile sau zonele sensibile ale pielii sunt protejate în mod fiabil, absorbant, respirabil și sterilizabil (abur A 134°C), disponibil sub formă de role și ca bandaj gata preparat.

Întrebări frecvente despre Stülpa roll 4R 10 cmx15 m cap / picior / ax 1 buc

Unde este cel mai ieftin Stülpa roll 4R 10 cmx15 m cap / picior / ax 1 buc?
Cel mai mic preț este 220,14 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă o bucată?
220,14 lei la cel mai bun preț (220,14 lei pentru 1 bucată).

Cel mai mic preț 220,14 lei · Liki24

Vezi oferta