Farmaro
Meniu ☰
Superdiet Collagène Marin 10g Anti-Âge & Beauté De La Peau 210g — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Superdiet Collagène Marin 10g Anti-Âge & Beauté De La Peau 210g

de la Superdiet 10 g
Fii primul care dă o notă:

Superdiet Collagène Marin 10g Anti-Âge & Beauté De La Peau 210g este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 185,91 lei. Cel mai ieftin Superdiet Collagène Marin 10g Anti-Âge & Beauté De La Peau 210g îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

185,91 lei

la Liki24 · 1.859,10 lei / 100 g

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (185,91 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
185,91 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Superdiet Collagène Marin 10g Anti-Âge & Beauté De La Peau 210g — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

1.859,10 lei / 100 g

185,91 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Superdiet Collagène Marin 10g Anti-Âge & Beauté De La Peau 210g (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

185,91 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Superdiet Collagène Marin 10g Anti-Âge & Beauté De La Peau 210g din ultimele 90 de zile: 185,91 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (185,91 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Superdiet Collagène Marin 10g Anti-Âge & Beauté De La Peau 210g

Superdiet Collagène Marin 10g Anti-Âge & Beauté De La Peau 210g este un produs. Ambalajul conține 10 g.

Întrebări frecvente despre Superdiet Collagène Marin 10g Anti-Âge & Beauté De La Peau 210g

Unde este cel mai ieftin Superdiet Collagène Marin 10g Anti-Âge & Beauté De La Peau 210g?
Cel mai mic preț este 185,91 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 g?
1.859,10 lei la cel mai bun preț (185,91 lei pentru 10 g).

Alternative la Superdiet Collagène Marin 10g Anti-Âge & Beauté De La Peau 210g

Alte produse de la Superdiet

Vezi toate produsele Superdiet »

Cel mai mic preț 185,91 lei · Liki24

Vezi oferta