- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Superdiet Joint Curcuma Bio 150 Capsule
Superdiet Joint Curcuma Bio 150 Capsule este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 118,03 lei. Cel mai ieftin Superdiet Joint Curcuma Bio 150 Capsule îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
118,03 lei
la Liki24 · 0,79 lei / capsulă
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (118,03 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 118,03 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Superdiet Joint Curcuma Bio 150 Capsule — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per capsulă | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 0,79 lei / capsulă |
118,03 lei | 0,79 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Superdiet Joint Curcuma Bio 150 Capsule comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Superdiet Joint Curcuma Bio 150 Capsule
Superdiet · 150 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 150 de capsule
- Cel mai bun preț
- 118,03 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 0,79 lei / capsulă
-
Curcuma 500, 30 capsule, ParapharmPARAPHARM · 30 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 30 de capsule
- Cel mai bun preț
- 18,75 lei · 5 oferte
- Pe unitate
- 0,63 lei / capsulă
- Aceeași substanță activă
- Alt brand
- Aceeași formă
-
Pachet Curcuma 500 30cps+30cpsQuantum Parapharm · 30 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 30 de capsule
- Cel mai bun preț
- 41,50 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 1,38 lei / capsulă
- Aceeași substanță activă
- Alt brand
- Aceeași formă
-
Curcuma 60cpsMedica - Pro Natura · 60 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 60 de capsule
- Cel mai bun preț
- 30,26 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 0,50 lei / capsulă
- Aceeași substanță activă
- Alt brand
- Aceeași formă
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Superdiet Joint Curcuma Bio 150 Capsule (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Superdiet Joint Curcuma Bio 150 Capsule din ultimele 90 de zile: 118,03 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (118,03 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Superdiet Joint Curcuma Bio 150 Capsule
Superdiet Joint Curcuma Bio 150 Capsule este un supliment alimentar. Ambalajul conține 150 de capsule.
Text producător Descriere Superdiet Joint Curcuma Bio 150 Capsule
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Superdiet Joint Curcuma Bio 150 Capsule
- Unde este cel mai ieftin Superdiet Joint Curcuma Bio 150 Capsule?
- Cel mai mic preț este 118,03 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă o capsulă?
- 0,79 lei la cel mai bun preț (118,03 lei pentru 150 de capsule).
Alternative la Superdiet Joint Curcuma Bio 150 Capsule
Curcuma 500, 30 capsule, Parapharm
PARAPHARM
de la 18,75 lei
5 oferteAceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă
Pachet Curcuma 500 30cps+30cps
Quantum Parapharm
de la 41,50 lei
Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă
Curcuma 60cps
Medica - Pro Natura
de la 30,26 lei
Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă
Curcuma Forte Ecologica/Bio 120cps
Aronia Charlottenburg
de la 108,67 lei
Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă
Curcuma Forte, 120 capsule, Aronia Charlottenburg
Aronia Charlottenburg
de la 80,40 lei
Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă
Curcuma ecologica 405mg, 60 capsule, Republica Bio
REPUBLICA BIO
de la 82,49 lei
Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă
Curcuma 60 capsule
PRO NATURA
de la 22,29 lei
Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă
Curcuma Ecologica/Bio 60cps
REPUBLICA BIO
de la 83,50 lei
Aceeași substanță activă · alt brand · aceeași formă
Alte produse de la Superdiet
Vezi toate produsele Superdiet »Cel mai mic preț 118,03 lei · Liki24
Vezi oferta