Farmaro
Meniu ☰
SUPERDIET SHILAJIT+ ZINC & VITAMINE 60 DE CAPSULE — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

SUPERDIET SHILAJIT+ ZINC & VITAMINE 60 DE CAPSULE

de la Superdiet Capsule · 60 de capsule
Fii primul care dă o notă:

SUPERDIET SHILAJIT+ ZINC & VITAMINE 60 DE CAPSULE este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 107,91 lei. Cel mai ieftin SUPERDIET SHILAJIT+ ZINC & VITAMINE 60 DE CAPSULE îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

107,91 lei

la Liki24 · 1,80 lei / capsulă

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (107,91 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
107,91 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri SUPERDIET SHILAJIT+ ZINC & VITAMINE 60 DE CAPSULE — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

1,80 lei / capsulă

107,91 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru SUPERDIET SHILAJIT+ ZINC & VITAMINE 60 DE CAPSULE (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

107,91 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru SUPERDIET SHILAJIT+ ZINC & VITAMINE 60 DE CAPSULE din ultimele 90 de zile: 107,91 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (107,91 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este SUPERDIET SHILAJIT+ ZINC & VITAMINE 60 DE CAPSULE

SUPERDIET SHILAJIT+ ZINC & VITAMINE 60 DE CAPSULE este un supliment alimentar. Ambalajul conține 60 de capsule.

Text producător Descriere SUPERDIET SHILAJIT+ ZINC & VITAMINE 60 DE CAPSULE

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

SUPERDIET SHILAJIT+ 60 CAPSULE este disponibil pentru vânzare online la un preț redus pe Pharmashopdiscount. De la laboratorul Superdiet, acest supliment alimentar combină un extract din ciuperca adaptogenă Shilajit, standardizat la 50% acid fulvic, cu vitaminele B6 și D3 și zinc. Shilajitul contribuie la aportul de compuși prezenți în mod natural în matricea sa. Vitamina B6 contribuie la metabolismul energetic normal și la funcționarea normală a sistemului nervos. Vitamina D3 contribuie la menținerea funcției normale a sistemului imunitar. Zincul contribuie, de asemenea, la funcționarea normală a sistemului imunitar și la protejarea celulelor împotriva stresului oxidativ. Această formulă se integrează cu ușurință într-o rutină zilnică pentru a susține organismul zi de zi. Profitați de această opțiune convenabilă pentru a vă suplimenta aportul de nutrienți esențiali. Citiți mai multe ↓

Întrebări frecvente despre SUPERDIET SHILAJIT+ ZINC & VITAMINE 60 DE CAPSULE

Unde este cel mai ieftin SUPERDIET SHILAJIT+ ZINC & VITAMINE 60 DE CAPSULE?
Cel mai mic preț este 107,91 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă o capsulă?
1,80 lei la cel mai bun preț (107,91 lei pentru 60 de capsule).

Alternative la SUPERDIET SHILAJIT+ ZINC & VITAMINE 60 DE CAPSULE

Alte produse de la Superdiet

Vezi toate produsele Superdiet »

Cel mai mic preț 107,91 lei · Liki24

Vezi oferta