Farmaro
Meniu ☰
Systane Ultra, 30 unidoze, Alcon — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 farmacie comparată
  • Verificat

Systane Ultra, 30 unidoze, Alcon

de la Systane
Fii primul care dă o notă:

Systane Ultra, 30 unidoze, Alcon este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 64,49 lei. Cel mai ieftin Systane Ultra, 30 unidoze, Alcon îl găsești la Dr.Max. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

64,49 lei

la Dr.Max

Vezi oferta la Dr.Max

Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 19.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț stabil

Cel mai mic preț nu s-a schimbat din 21.07.2026. Istoricul nu arată reduceri recente de așteptat. Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
64,49 lei
tendință 30 de zile
Stabil

Prețuri Systane Ultra, 30 unidoze, Alcon — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Dr.Max Cel mai ieftin

Preț verificat

64,49 lei Vezi oferta Dr.Max

Istoricul prețului pentru Systane Ultra, 30 unidoze, Alcon (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

64,49 lei 21.07 18.10
  • Cel mai mic preț pentru Systane Ultra, 30 unidoze, Alcon din ultimele 90 de zile: 64,49 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (64,49 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 21.07.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Systane Ultra, 30 unidoze, Alcon

Systane Ultra, 30 unidoze, Alcon este un produs.

Text producător Descriere Systane Ultra, 30 unidoze, Alcon

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Este o solutie sterila ce contine polietilenglicol 400, propilenglicol, hidroxipropil guar, sorbitol, aminometilpropanol, acid boric, clorura de potasiu si clorura de sodiu.

Întrebări frecvente despre Systane Ultra, 30 unidoze, Alcon

Unde este cel mai ieftin Systane Ultra, 30 unidoze, Alcon?
Cel mai mic preț este 64,49 lei, la Dr.Max (verificat 19.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.

Alte produse de la Systane

Vezi toate produsele Systane »

Cel mai mic preț 64,49 lei · Dr.Max

Vezi oferta