- 1 magazin comparat
- Verificat
Tămâie, 50 g, fără valoare nutritivă
Tămâie, 50 g, fără valoare nutritivă este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 42,63 lei. Cel mai ieftin Tămâie, 50 g, fără valoare nutritivă îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
42,63 lei
la Liki24 · 85,26 lei / 100 g
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (42,54 lei).
- vs. media 90 de zile
- +0,2%
- minim 90 de zile
- 42,40 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Tămâie, 50 g, fără valoare nutritivă — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 g | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 85,26 lei / 100 g |
42,63 lei | 85,26 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Tămâie, 50 g, fără valoare nutritivă comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Tămâie, 50 g, fără valoare nutritivă
50 g
- Ambalaj
- 50 g
- Cel mai bun preț
- 42,63 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 85,26 lei / 100 g
-
Extract de Tamaie 350mg, 30 capsule, AdamsADAMS VISION · 30 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 30 de capsule
- Cel mai bun preț
- 23,40 lei · 2 oferte
- Pe unitate
- 0,78 lei / capsulă
- Aceeași substanță activă
-
Tamaie 10 Max 120cpsBIONOVATIV · 120 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 120 de capsule
- Cel mai bun preț
- 89,76 lei · 2 oferte
- Pe unitate
- 0,75 lei / capsulă
- Aceeași substanță activă
-
Tamaie, 60 capsule, NiavisNIAVIS · 60 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 60 de capsule
- Cel mai bun preț
- 41,40 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 0,69 lei / capsulă
- Aceeași substanță activă
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Tămâie, 50 g, fără valoare nutritivă (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Tămâie, 50 g, fără valoare nutritivă din ultimele 90 de zile: 42,40 lei.
- Prețul curent este cu 0,2% peste media ultimelor 90 de zile (42,54 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Tămâie, 50 g, fără valoare nutritivă
Tămâie, 50 g, fără valoare nutritivă este un produs. Ambalajul conține 50 g.
Întrebări frecvente despre Tămâie, 50 g, fără valoare nutritivă
- Unde este cel mai ieftin Tămâie, 50 g, fără valoare nutritivă?
- Cel mai mic preț este 42,63 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 g?
- 85,26 lei la cel mai bun preț (42,63 lei pentru 50 g).
Alternative la Tămâie, 50 g, fără valoare nutritivă
Extract de Tamaie 350mg, 30 capsule, Adams
ADAMS VISION
de la 23,40 lei
2 oferteAceeași substanță activă
Tamaie 10 Max 120cps
BIONOVATIV
de la 89,76 lei
2 oferteAceeași substanță activă
Tamaie, 60 capsule, Niavis
NIAVIS
de la 41,40 lei
Aceeași substanță activă
Boswellia (Tamaie) 60Cpr
DACIA PLANT
de la 51,62 lei
Aceeași substanță activă
Tamaie Extract 120cps
DVRPharm
de la 85,43 lei
Aceeași substanță activă
Tamaie 10 Max 60cps
BIONOVATIV
de la 54,26 lei
Aceeași substanță activă
Crema cu Tamaie 250ml
Crema
de la 28,43 lei
Aceeași substanță activă
Tamaie (Boswellia) 475mg 60cps
NIAVIS
de la 50,82 lei
Aceeași substanță activă
Cel mai mic preț 42,63 lei · Liki24
Vezi oferta