- 1 magazin comparat
- Verificat
Termos inox cu capac automat Jannu Rosu, 750ml, Laken
Termos inox cu capac automat Jannu Rosu, 750ml, Laken este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 112,71 lei. Cel mai ieftin Termos inox cu capac automat Jannu Rosu, 750ml, Laken îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
112,71 lei
la Liki24 · 15,03 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Prețuri Termos inox cu capac automat Jannu Rosu, 750ml, Laken — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 15,03 lei / 100 ml |
112,71 lei | 15,03 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru Termos inox cu capac automat Jannu Rosu, 750ml, Laken (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
Nu există încă suficient istoric de preț pentru grafic.
- Cel mai mic preț pentru Termos inox cu capac automat Jannu Rosu, 750ml, Laken din ultimele 90 de zile: 112,71 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (112,71 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Termos inox cu capac automat Jannu Rosu, 750ml, Laken
Termos inox cu capac automat Jannu Rosu, 750ml, Laken este un produs. Ambalajul conține 750 ml.
Text producător Descriere Termos inox cu capac automat Jannu Rosu, 750ml, Laken
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Termos inox cu capac automat Jannu Rosu, 750ml, Laken
- Unde este cel mai ieftin Termos inox cu capac automat Jannu Rosu, 750ml, Laken?
- Cel mai mic preț este 112,71 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 15,03 lei la cel mai bun preț (112,71 lei pentru 750 ml).
Alte produse de la Laken
Vezi toate produsele Laken »Cel mai mic preț 112,71 lei · Liki24
Vezi oferta