Farmaro
Meniu ☰
THYMIAN WEISS Organic Linalool Oil 5 ml — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

THYMIAN WEISS Organic Linalool Oil 5 ml

5 ml
Fii primul care dă o notă:

THYMIAN WEISS Organic Linalool Oil 5 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 66,38 lei. Cel mai ieftin THYMIAN WEISS Organic Linalool Oil 5 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

66,38 lei

la Liki24 · 1.327,60 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (67,12 lei).

vs. media 90 de zile
−1,1%
minim 90 de zile
65,07 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri THYMIAN WEISS Organic Linalool Oil 5 ml — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

1.327,60 lei / 100 ml

66,38 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru THYMIAN WEISS Organic Linalool Oil 5 ml (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 68,56 lei min 65,07 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru THYMIAN WEISS Organic Linalool Oil 5 ml din ultimele 90 de zile: 65,07 lei.
  • Prețul curent este cu 1,1% sub media ultimelor 90 de zile (67,12 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este THYMIAN WEISS Organic Linalool Oil 5 ml

THYMIAN WEISS Organic Linalool Oil 5 ml este un produs. Ambalajul conține 5 ml.

Text producător Descriere THYMIAN WEISS Organic Linalool Oil 5 ml

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Ulei organic de linalool și cimbru (5 ml) de la Taoasis GmbH - Producător de parfumuri naturale (PZN 06956716) disponibil la un preț excelent de la Fliegende-Pillen.de - farmacia ta online de peste 10 ani. Accesibil, discret și sigur

Întrebări frecvente despre THYMIAN WEISS Organic Linalool Oil 5 ml

Unde este cel mai ieftin THYMIAN WEISS Organic Linalool Oil 5 ml?
Cel mai mic preț este 66,38 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
1.327,60 lei la cel mai bun preț (66,38 lei pentru 5 ml).

Cel mai mic preț 66,38 lei · Liki24

Vezi oferta