- 1 magazin comparat
- Verificat
Tonic spumant pentru scalp Scalpy Bubble, 100 ml, Seapuri
Tonic spumant pentru scalp Scalpy Bubble, 100 ml, Seapuri este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 114,75 lei. Cel mai ieftin Tonic spumant pentru scalp Scalpy Bubble, 100 ml, Seapuri îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
114,75 lei
la Liki24 · 114,75 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (113,93 lei).
- vs. media 90 de zile
- +0,7%
- minim 90 de zile
- 113,22 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Tonic spumant pentru scalp Scalpy Bubble, 100 ml, Seapuri — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 114,75 lei / 100 ml |
114,75 lei | 114,75 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru Tonic spumant pentru scalp Scalpy Bubble, 100 ml, Seapuri (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Tonic spumant pentru scalp Scalpy Bubble, 100 ml, Seapuri din ultimele 90 de zile: 113,22 lei.
- Prețul curent este cu 0,7% peste media ultimelor 90 de zile (113,93 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Tonic spumant pentru scalp Scalpy Bubble, 100 ml, Seapuri
Tonic spumant pentru scalp Scalpy Bubble, 100 ml, Seapuri este un produs. Ambalajul conține 100 ml.
Ingrediente
Maris Aqua, Alcohol Denat., Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Aqua(Water), C12-14 Alketh-12, Sodium Citrate, Caprylyl Glycol, Menthol, Polysorbate 20, Parfum, Salicylic Acid, Panthenol, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Piroctone Olamine, Disodium EDTA, Prunus Mume Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Pinus Palustris Leaf Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Glutamine, Lysine HCl, Tryptophan, Serine, Phenylalanine, Ornithine, Methionine, Arginine HCl, Leucine, Threonine, Tyrosine, Glycine, Valine, Carnitine, Proline, Histidine HCl, Glutamic Acid, Citrulline, Cysteine HCl, Alanine, Isoleucine, Aspartic Acid.
Mod de utilizare
Pompati tonicul prin aplicatorul cu peri si folositi perii pentru a-l masa in scalp. Lasati-l sa actioneze si tapotati usor cu varfurile degetelor pentru a ajuta la absorbtia excesului.
Atenționări și precauții
Doar pentru uz extern. Daca apar reactii adverse, intrerupeti utilizarea si consultati un specialist.Efectuati un test pe o portiune mica de piele inainte de utilizare pentru a verifica eventualele reactii alergice. Evitati contactul cu ochii; in caz de contact, clatiti imediat cu apa. Nu inghititi. Utilizati numai conform instructiunilor. Nu se utilizeaza la copii sub 3 ani.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Tonic spumant pentru scalp Scalpy Bubble, 100 ml, Seapuri
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Tonic spumant pentru scalp Scalpy Bubble, 100 ml, Seapuri
- Unde este cel mai ieftin Tonic spumant pentru scalp Scalpy Bubble, 100 ml, Seapuri?
- Cel mai mic preț este 114,75 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 114,75 lei la cel mai bun preț (114,75 lei pentru 100 ml).
Cel mai mic preț 114,75 lei · Liki24
Vezi oferta