Farmaro
Meniu ☰
Ulei de ovaz, 50 ml, Ellemental — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Ulei de ovaz, 50 ml, Ellemental

de la ELLEMENTAL Ulei · 50 ml
Fii primul care dă o notă:

Ulei de ovaz, 50 ml, Ellemental este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 24,99 lei. Cel mai ieftin Ulei de ovaz, 50 ml, Ellemental îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

24,99 lei

la Liki24 · 49,98 lei / 100 ml

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (24,99 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
24,99 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Ulei de ovaz, 50 ml, Ellemental — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

49,98 lei / 100 ml

24,99 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru Ulei de ovaz, 50 ml, Ellemental (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

24,99 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Ulei de ovaz, 50 ml, Ellemental din ultimele 90 de zile: 24,99 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (24,99 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Ulei de ovaz, 50 ml, Ellemental

Ulei de ovaz, 50 ml, Ellemental este un produs. Se prezintă sub formă de ulei, ambalaj de 50 ml.

Ingrediente

Avena Sativa Kernel Oil.

Mod de utilizare

Poate fi aplicat ca atare pe piele si par sau poate fi combinat cu alte uleiuri si unturi vegetale, uleiuri esentiale ori active liposolubile. Este potrivit pentru formularea unei game variate de produse cosmetice, precum lotiuni, creme, masti, balsamuri, produse de machiaj, produse de protectie solara si de ingrijire dupa expunerea la soare. Poate fi utilizat pentru ingrijirea pielii sensibile, reactive, mature, devitalizate, uscate sau foarte uscate. Se poate folosi si pentru ingrijirea parului deteriorat, uscat, tern, casant, cu varfuri despicate, a parului vopsit, precum si pentru scalpul iritat sau cu senzatie de mancarime.

Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.

Text producător Descriere Ulei de ovaz, 50 ml, Ellemental

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Ulei de ovaz, 50 ml, Ellemental [6424414019726] Proprietati:- ajuta la hranirea si hidratarea pielii; - contribuie la refacerea si barierei cutanate; - sustine elasticitatea pielii si a parului; - are actiune antioxidanta si calmanta; - ajuta la imbunatatirea aspectului pielii mature; - contribuie la disciplinarea si catifelarea firului de par; - ajuta la protejarea culorii parului vopsit; - calmeaza scalpul si pielea sensibila; - contine ceramide, fitosteroli si fosfolipide. Prezentare:50 ml

Întrebări frecvente despre Ulei de ovaz, 50 ml, Ellemental

Unde este cel mai ieftin Ulei de ovaz, 50 ml, Ellemental?
Cel mai mic preț este 24,99 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
49,98 lei la cel mai bun preț (24,99 lei pentru 50 ml).

Alternative la Ulei de ovaz, 50 ml, Ellemental

Ulei de Ovaz 50ml

Ulei de Ovaz 50ml

MAYAM

de la 31,50 lei

Același tip de produs · alt brand · aceeași formă

Alte produse de la ELLEMENTAL

Vezi toate produsele ELLEMENTAL »

Cel mai mic preț 24,99 lei · Liki24

Vezi oferta