Farmaro
Meniu ☰
Vagisan Cremă hidratantă Cremolum 2X16 buc — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Vagisan Cremă hidratantă Cremolum 2X16 buc

de la VAGISAN Cremă
Fii primul care dă o notă:

Vagisan Cremă hidratantă Cremolum 2X16 buc este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 166,02 lei. Cel mai ieftin Vagisan Cremă hidratantă Cremolum 2X16 buc îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

166,02 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 21.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (166,79 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
−0,5%
minim 90 de zile
166,02 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Vagisan Cremă hidratantă Cremolum 2X16 buc — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

166,02 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Vagisan Cremă hidratantă Cremolum 2X16 buc (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 168,47 lei min 166,02 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Vagisan Cremă hidratantă Cremolum 2X16 buc din ultimele 90 de zile: 166,02 lei.
  • Prețul curent este cu 0,5% sub media ultimelor 90 de zile (166,79 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Vagisan Cremă hidratantă Cremolum 2X16 buc

Vagisan Cremă hidratantă Cremolum 2X16 buc este un produs. Se prezintă sub formă de cremă.

Text producător Descriere Vagisan Cremă hidratantă Cremolum 2X16 buc

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Cremă hidratantă Vagisan Cremolum pentru îngrijirea uscăciunii vaginale Crema hidratantă Vagisan Cremolum sunt supozitoare vaginale cu fund moale, destinate uscăciunii vaginale. Sunt potrivite pentru femeile care resimt arsuri sau mâncărimi la nivelul vaginului și care consideră neplăcut utilizarea aplicatorului. Supozitoarele se utilizează fără aplicator și au grijă de vagin. Vaginul uscat este alimentat cu lipide, care pot ameliora disconfortul cauzat de uscăciunea vaginală, cum ar fi uscăciunea, arsurile, mâncărimea sau durerea vaginală. Cremă hidratantă Vagisan Cremolum – Mecanismul de acțiune al supozitoarelor Cremolum În interiorul vaginului, crema hidratantă Vagisan Moisturizing Cream Cremolum se topește datorită căldurii corpului și, împreună cu fluidele vaginale, formează o cremă care hrănește și catifelează interiorul vaginului. Aceasta abordează în mod specific simptomele tipice ale uscăciunii vaginale. Supozitoarele sunt practice de utilizat și, prin urmare, deosebit de convenabile atunci când călătoriți sau când viteza este esențială. Cremă hidratantă Vagisan Cremolum pentru uscăciune vaginală în diferite etape ale vieții Uscăciunea vaginală afectează în principal femeile în timpul sau după menopauză, dar poate apărea și la femeile mai tinere. Este adesea cauzată de un deficit de estrogen în timpul și după menopauză; fluctuațiile hormonale sau stresul pot fi, de asemenea, factori care contribuie. Simptomele se manifestă adesea ca durere în timpul actului sexual și pot afecta femeile și în situații de zi cu zi. Cremă hidratantă Vagisan Cremolum – Proprietățile supozitoarelor vaginale • Supozitoare vaginale cu topire moale pentru uscăciune vaginală • a se utiliza fără aplicator • Furnizarea de lipide la nivelul vaginului uscat • Ameliorarea uscăciunii, arsurilor, mâncărimii sau durerii vaginale • practic pentru momentele în care ești în mișcare sau ai puțin timp la dispoziție • fără hormoni (fără estrogeni) • fără parfumuri și conservanți Crema hidratantă Vagisan Cremolum poate fi utilizată și în timpul sarcinii și alăptării. Cremă hidratantă Vagisan Cremolum și mediul vaginal Adăugarea unui tampon lactic cu lactat de calciu asigură un pH de aproximativ 4,5 al cremei care se formează în vagin. Acest lucru ajută crema hidratantă Vagisan Cremolum să mențină un mediu vaginal sănătos. Cremă hidratantă Vagisan Cremolum – Aplicarea supozitoarelor vaginale Supozitoarele vaginale se introduc în vagin, de preferință înainte de culcare. Frecvența utilizării depinde de simptomele individuale. • Un cremolum poate fi utilizat o dată pe zi sau mai rar (de exemplu, de 2-3 ori pe săptămână). • Supozitorul se topește complet în aproximativ 20-30 de minute. • Se recomandă purtarea unui absorbant de chiloți în timpul aplicării. Trebuie respectat un interval de cel puțin 20-30 de minute între introducerea supozitorului și actul sexual pentru a evita perturbarea vaginului cauzată de reziduurile de supozitor. Cremă hidratantă Vagisan Cremolum – Combinație cu alte produse Supozitoarele nu conțin hormoni (estrogeni) și, prin urmare, pot fi utilizate și împreună cu terapia sistemică de substituție hormonală, de exemplu comprimate sau plasturi transdermici, sau alternativ cu creme vaginale sau supozitoare care conțin hormoni (estrogeni). Supozitoarele vaginale Cremolum pot fi utilizate împreună cu un lubrifiant sau alte creme intime, dar nu trebuie utilizate imediat înainte de actul sexual (la un interval de cel puțin 20-30 de minute).

Întrebări frecvente despre Vagisan Cremă hidratantă Cremolum 2X16 buc

Unde este cel mai ieftin Vagisan Cremă hidratantă Cremolum 2X16 buc?
Cel mai mic preț este 166,02 lei, la Liki24 (verificat 21.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.

Alternative la Vagisan Cremă hidratantă Cremolum 2X16 buc și alte produse VAGISAN

Vagisan Cremă hidratantă Cremolum 16 buc

Vagisan Cremă hidratantă Cremolum 16 buc

VAGISAN

de la 96,76 lei

Alt ambalaj · același tip de produs · aceeași formă

Crema hidratanta, 453 g, Cetaphil

Crema hidratanta, 453 g, Cetaphil

CETAPHIL

de la 91,40 lei

5 oferte

Același tip de produs · alt brand · aceeași formă

Crema hidratanta, 30 ml, Apidava

Crema hidratanta, 30 ml, Apidava

Apidava Cosmetic Line

de la 18,90 lei

3 oferte

Același tip de produs · alt brand · aceeași formă

Crema hidratanta, 100g, Cetaphil

Crema hidratanta, 100g, Cetaphil

CETAPHIL

de la 47,22 lei

3 oferte

Același tip de produs · alt brand · aceeași formă

Crema hidratanta, 50ml, Farmec

Crema hidratanta, 50ml, Farmec

FARMEC

de la 18,09 lei

3 oferte

Același tip de produs · alt brand · aceeași formă

Crema hidratanta, 40g, Gamarde

Crema hidratanta, 40g, Gamarde

GAMARDE

de la 54,39 lei

2 oferte

Același tip de produs · alt brand · aceeași formă

Crema Bio hidratanta, 200 ml, Klorane Bebe

Crema Bio hidratanta, 200 ml, Klorane Bebe

KLORANE

de la 55,82 lei

3 oferte

Același tip de produs · alt brand · aceeași formă

Alte produse de la VAGISAN

Vezi toate produsele VAGISAN »

Cel mai mic preț 166,02 lei · Liki24

Vezi oferta