Farmaro
Meniu ☰
Vaseline Balsam de buze Queen Bee 7 g — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Vaseline Balsam de buze Queen Bee 7 g

de la Vaseline 7 g
Fii primul care dă o notă:

Vaseline Balsam de buze Queen Bee 7 g este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 21,46 lei. Cel mai ieftin Vaseline Balsam de buze Queen Bee 7 g îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Alternativă similară cu 20% mai ieftină pe 100 g: Balsam de buze Queen Bee, 10g, I Love Cosmetics

Cel mai bun preț În stoc

21,46 lei

la Liki24 · 306,57 lei / 100 g

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (21,46 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
21,46 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri Vaseline Balsam de buze Queen Bee 7 g — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

306,57 lei / 100 g

21,46 lei Vezi oferta Liki24

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −20% pe 100 g.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Vaseline Balsam de buze Queen Bee 7 g (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

21,46 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru Vaseline Balsam de buze Queen Bee 7 g din ultimele 90 de zile: 21,46 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (21,46 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Vaseline Balsam de buze Queen Bee 7 g

Vaseline Balsam de buze Queen Bee 7 g este un produs. Ambalajul conține 7 g.

Text producător Descriere Vaseline Balsam de buze Queen Bee 7 g

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Descriere Balsamul de buze Vaseline Queen Bee 7g este un tratament conceput pentru a înmuia și calma instantaneu buzele uscate. Acest balsam este fabricat cu vaselină pură pentru o moliciune pe tot parcursul zilei. Lasă buzele cu o nuanță lucioasă și rozalie.

Întrebări frecvente despre Vaseline Balsam de buze Queen Bee 7 g

Unde este cel mai ieftin Vaseline Balsam de buze Queen Bee 7 g?
Cel mai mic preț este 21,46 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 g?
306,57 lei la cel mai bun preț (21,46 lei pentru 7 g).

Alternative la Vaseline Balsam de buze Queen Bee 7 g

Balsam de buze Queen Bee, 10g, I Love Cosmetics

Balsam de buze Queen Bee, 10g, I Love Cosmetics

I Love

de la 24,49 lei

Cu 20% mai ieftin / 100 g · același tip de produs · alt brand

Balsam de buze, 4.8g, Neutrogena

Balsam de buze, 4.8g, Neutrogena

Neutrogena

de la 14,49 lei

Cu 5% mai ieftin / 100 g · același tip de produs · alt brand

Balsam de Buze Bio 5.7ml

Balsam de Buze Bio 5.7ml

ARGITAL

de la 36,83 lei

Același tip de produs · alt brand

Balsam de Buze cu Piersica 4g

Balsam de Buze cu Piersica 4g

QUIZ COSMETICS

de la 8,17 lei

Cu 33% mai ieftin / 100 g · același tip de produs · alt brand

Balsam de Buze cu Capsuni 4g

Balsam de Buze cu Capsuni 4g

QUIZ COSMETICS

de la 8,17 lei

Cu 33% mai ieftin / 100 g · același tip de produs · alt brand

Alte produse de la Vaseline

Vezi toate produsele Vaseline »

Cel mai mic preț 21,46 lei · Liki24

Vezi oferta