- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 farmacie comparată
- Verificat
Vitamina D3 FORTE 4000 UI. 120 caps Aliness
Vitamina D3 FORTE 4000 UI. 120 caps Aliness este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 60,88 lei. Cel mai ieftin Vitamina D3 FORTE 4000 UI. 120 caps Aliness îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Alternativă similară cu 37% mai ieftină pe capsulă: Vitamina D3 4000UI 60cps COSMO PHARM ComparăCel mai bun preț În stoc
60,88 lei
la Liki24 · 0,51 lei / capsulă
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul farmaciei. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 19.10.2026, din feedul oficial al farmaciei
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (60,89 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 60,88 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Vitamina D3 FORTE 4000 UI. 120 caps Aliness — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per capsulă | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 0,51 lei / capsulă |
60,88 lei | 0,51 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Vitamina D3 FORTE 4000 UI. 120 caps Aliness comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −37% pe capsulă.
-
Acest produs
Vitamina D3 FORTE 4000 UI. 120 caps Aliness
Aliness · 120 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 120 de capsule
- Cel mai bun preț
- 60,88 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 0,51 lei / capsulă
-
Cel mai avantajos / unitate
Vitamina D3 4000UI 60cpsCOSMO PHARM · 60 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 60 de capsule
- Cel mai bun preț
- 19,14 lei · 2 oferte
- Pe unitate
- 0,32 lei / capsulă −37%
- Aceeași substanță activă
- Aceeași doză
-
Vitamina D3 4000 UI, 100 capsule moi – RemediaLaboratoarele Remedia · 100 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 100 de capsule
- Cel mai bun preț
- 40,43 lei · 2 oferte
- Pe unitate
- 0,40 lei / capsulă −20%
- Aceeași substanță activă
- Aceeași doză
-
Vitamina D3 Forte 4000UI 100cpsJUTAVIT · 100 de capsule
- Ambalaj
- Capsule · 100 de capsule
- Cel mai bun preț
- 46,08 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 0,46 lei / capsulă −9%
- Aceeași substanță activă
- Aceeași doză
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Vitamina D3 FORTE 4000 UI. 120 caps Aliness (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate farmaciile comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Vitamina D3 FORTE 4000 UI. 120 caps Aliness din ultimele 90 de zile: 60,88 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (60,89 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când una dintre farmacii coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Vitamina D3 FORTE 4000 UI. 120 caps Aliness
Vitamina D3 FORTE 4000 UI. 120 caps Aliness este un supliment alimentar. Ambalajul conține 120 de capsule.
Ingrediente
ulei de masline; gelatină de vită, umectant (glicerol), apă, vitamina D din lanolină (colecalciferol).
Mod de administrare
1 capsula o data pe zi in timpul mesei. Nu depășiți doza zilnică recomandată.
Atenționări și precauții
Nu depășiți doza zilnică recomandată. Produsul nu poate fi utilizat de femeile însărcinate, femeile care alăptează și copii fără consult medical. Produsul nu poate fi folosit ca înlocuitor al unei diete variate. Nu utilizați dacă sunteți alergic la oricare dintre ingrediente. Vă recomandăm o dietă echilibrată și un stil de viață sănătos. A se proteja de lumină, se păstrează la temperatura camerei, într-un loc uscat, ferit de copiii mici.
Păstrare
A se pastra la temperatura camerei. A se proteja de umiditate. A nu se lăsa la îndemâna copiilor mici. Informații importante: Produsul trebuie utilizat sub supraveghere medicală. Produsul nu este potrivit pentru utilizare ca unica sursa de hrana. Produs pentru persoanele obeze cu deficit de vitamina D, inclusiv persoanele in varsta in septembrie-aprilie. Produsul nu este destinat utilizării parenterale. Conținutul pachetului : 120 capsule
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Vitamina D3 FORTE 4000 UI. 120 caps Aliness
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul farmaciei. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Vitamina D3 FORTE 4000 UI. 120 caps Aliness
- Unde este cel mai ieftin Vitamina D3 FORTE 4000 UI. 120 caps Aliness?
- Cel mai mic preț este 60,88 lei, la Liki24 (verificat 19.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă o capsulă?
- 0,51 lei la cel mai bun preț (60,88 lei pentru 120 de capsule).
Alternative la Vitamina D3 FORTE 4000 UI. 120 caps Aliness
Vitamina D3 4000UI 60cps
COSMO PHARM
de la 19,14 lei
2 oferteCu 37% mai ieftin / capsulă · aceeași substanță activă · aceeași doză
Vitamina D3 4000 UI, 100 capsule moi – Remedia
Laboratoarele Remedia
de la 40,43 lei
2 oferteCu 20% mai ieftin / capsulă · aceeași substanță activă · aceeași doză
Vitamina D3 Forte 4000UI 100cps
JUTAVIT
de la 46,08 lei
Cu 9% mai ieftin / capsulă · aceeași substanță activă · aceeași doză
Vitamina D3, 4000UI, 90 capsule, Vitaking
VITAKING
de la 43,90 lei
2 oferteAceeași substanță activă · aceeași doză · alt brand
Vitamina D3 Forte 4000UI, 90 capsule, Vitaking
VITAKING
de la 43,99 lei
Aceeași substanță activă · aceeași doză · alt brand
Vitamin D3 4000 UI, 60 capsule, Solgar
SOLGAR
de la 96,30 lei
3 oferteAceeași substanță activă · aceeași doză · alt brand
Vitamina D3 4000UI, Solgar | 60 capsule
SOLGAR
de la 104,69 lei
3 oferteAceeași substanță activă · aceeași doză · alt brand
Vitamina D3 Naturala 4000ui 60cps
NIAVIS
de la 31,40 lei
3 oferteAceeași substanță activă · aceeași doză · alt brand
Alte produse de la Aliness
Vezi toate produsele Aliness »Cel mai mic preț 60,88 lei · Liki24
Vezi oferta