EAN 3306618550386
- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Vopsea de păr Coiffance Platinum 250ml
Vopsea de păr Coiffance Platinum 250ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 123,07 lei. Cel mai ieftin Vopsea de păr Coiffance Platinum 250ml îl găsești la Prime Farma. Prețuri verificate .
Alternativă similară cu 54% mai ieftină pe 100 ml: Vopsea de par permanenta 11/0 Blond Platinum, 110ml, Londa Londa Professional ComparăCel mai bun preț În stoc
123,07 lei
143,07 lei
la Prime Farma · 49,23 lei / 100 ml
Vezi oferta la Prime FarmaSe deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (123,07 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 123,07 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Vopsea de păr Coiffance Platinum 250ml — toate ofertele (1)
Ordonate după preț, același cod EAN la fiecare magazin.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Prime Farma
Cel mai ieftin
Preț verificat 49,23 lei / 100 ml |
123,07 lei
|
49,23 lei | — | În stoc | Vezi oferta Prime Farma Vezi oferta |
Procentele de reducere sunt cele afișate de fiecare magazin față de propriul preț vechi, nu față de celelalte magazine.
Comparat cu alternativele Vopsea de păr Coiffance Platinum 250ml comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −54% pe 100 ml.
-
Acest produs
Vopsea de păr Coiffance Platinum 250ml
250 ml
- Ambalaj
- 250 ml
- Cel mai bun preț
- 123,07 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 49,23 lei / 100 ml
-
Vopsea de par Platinum Blonde 10.0, 115ml, NaturiginNATURIGIN · 115 ml
- Ambalaj
- 115 ml
- Cel mai bun preț
- 61,99 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 53,90 lei / 100 ml +9%
- Același tip de produs
-
Cel mai avantajos / unitate
Vopsea de par permanenta 11/0 Blond Platinum, 110ml, LondaLonda Professional · 110 ml
- Ambalaj
- 110 ml
- Cel mai bun preț
- 24,99 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 22,72 lei / 100 ml −54%
- Același tip de produs
-
- Ambalaj
- —
- Cel mai bun preț
- 62,99 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- —
- Același tip de produs
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Vopsea de păr Coiffance Platinum 250ml (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Vopsea de păr Coiffance Platinum 250ml din ultimele 90 de zile: 123,07 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (123,07 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 26.09.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Vopsea de păr Coiffance Platinum 250ml
Vopsea de păr Coiffance Platinum 250ml este un produs. Ambalajul conține 250 ml.
Text producător Descriere Vopsea de păr Coiffance Platinum 250ml
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Vopsea de păr Coiffance Platinum 250ml
- Unde este cel mai ieftin Vopsea de păr Coiffance Platinum 250ml?
- Cel mai mic preț este 123,07 lei, la Prime Farma (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 49,23 lei la cel mai bun preț (123,07 lei pentru 250 ml).
Alternative la Vopsea de păr Coiffance Platinum 250ml
Vopsea de par Platinum Blonde 10.0, 115ml, Naturigin
NATURIGIN
de la 61,99 lei
Același tip de produs
Vopsea de par permanenta 11/0 Blond Platinum, 110ml, Londa
Londa Professional
de la 24,99 lei
Cu 54% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs
Vopsea de păr, Fanola, Super Light Blonde Platinum Iris Extra
Fanola
de la 62,99 lei
Același tip de produs
Vopsea păr Intercosmo Voila 3C Intense 10.0 Natural Platinum Blonde
Intercosmo
de la 60,99 lei
Același tip de produs
Vopsea de par permanenta fara amoniac 2P Platinum Black Olia, 174ml, Garnier
GARNIER
de la 36,58 lei
Cu 57% mai ieftin / 100 ml · același tip de produs
Vopsea de par crema semipermanenta Vitality's Tone Intense Platinum Pearl Ash 11/71 100ml
Vitality's
de la 47,74 lei
Același tip de produs
Cel mai mic preț 123,07 lei · Prime Farma
Vezi oferta