Farmaro
Meniu ☰
Vopsea de par permanenta Ultra Nr. 9, 110ml, Loncolor — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

Vopsea de par permanenta Ultra Nr. 9, 110ml, Loncolor

de la Loncolor 110 ml
Fii primul care dă o notă:

Vopsea de par permanenta Ultra Nr. 9, 110ml, Loncolor este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 20,69 lei. Cel mai ieftin Vopsea de par permanenta Ultra Nr. 9, 110ml, Loncolor îl găsești la Dr.Max. Prețuri verificate .

Alternativă similară cu 23% mai ieftină pe 100 ml: Vopsea de par permanenta Ultra Duo Max Nr. 9.9, 200ml, Loncolor

Cel mai bun preț În stoc

20,69 lei

la Dr.Max · 18,81 lei / 100 ml

Vezi oferta la Dr.Max

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț stabil

Cel mai mic preț nu s-a schimbat din 15.09.2026. Istoricul nu arată reduceri recente de așteptat.

vs. media 90 de zile
+0,8%
minim 90 de zile
18,62 lei
tendință 30 de zile
Stabil

Prețuri Vopsea de par permanenta Ultra Nr. 9, 110ml, Loncolor — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Dr.Max Cel mai ieftin

Preț verificat

18,81 lei / 100 ml

20,69 lei Vezi oferta Dr.Max

Comparat cu alternativele

Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs. Până la −23% pe 100 ml.

Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).

Istoricul prețului pentru Vopsea de par permanenta Ultra Nr. 9, 110ml, Loncolor (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 20,69 lei min 18,62 lei 28.07 22.10
  • Cel mai mic preț pentru Vopsea de par permanenta Ultra Nr. 9, 110ml, Loncolor din ultimele 90 de zile: 18,62 lei.
  • Prețul curent este cu 0,8% peste media ultimelor 90 de zile (20,52 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 15.09.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este Vopsea de par permanenta Ultra Nr. 9, 110ml, Loncolor

Vopsea de par permanenta Ultra Nr. 9, 110ml, Loncolor este un produs din categoria Frumusețe și îngrijire. Ambalajul conține 110 ml.

Text producător Descriere Vopsea de par permanenta Ultra Nr. 9, 110ml, Loncolor

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Aceasta vopsea permanenta cu amoniac are o formula unica, imbogatita cu ulei de migdale ce este cunoscut pentru proprietatile sale emoliente.

Întrebări frecvente despre Vopsea de par permanenta Ultra Nr. 9, 110ml, Loncolor

Unde este cel mai ieftin Vopsea de par permanenta Ultra Nr. 9, 110ml, Loncolor?
Cel mai mic preț este 20,69 lei, la Dr.Max (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Cât costă 100 ml?
18,81 lei la cel mai bun preț (20,69 lei pentru 110 ml).

Alternative la Vopsea de par permanenta Ultra Nr. 9, 110ml, Loncolor și alte produse Loncolor

Alte produse de la Loncolor

Vezi toate produsele Loncolor »

Cel mai mic preț 20,69 lei · Dr.Max

Vezi oferta