Farmaro
Meniu ☰
WELEDA Baby Crema cu galbenele zona scutec, 30ml — preț și oferte

WELEDA Baby Crema cu galbenele zona scutec, 30ml

de la Weleda

Fii primul care dă o notă:

WELEDA Baby Crema cu galbenele zona scutec, 30ml este disponibil la o farmacie online parteneră, la prețul de 23,00 lei. Cel mai ieftin WELEDA Baby Crema cu galbenele zona scutec, 30ml îl găsești la Remedium Farm. Prețuri verificate .

  • Crema

1 magazin comparat · istoric de preț 90 de zile · prețuri actualizate zilnic

Cel mai bun preț

23,00 lei

la Remedium Farm În stoc

Vezi oferta la Remedium Farm Salvează la favorite

Preț verificat: 23.08.2026

Prețuri WELEDA Baby Crema cu galbenele zona scutec, 30ml — toate ofertele (1)

Magazin Preț Stoc Acțiune
Remedium Farm Cel mai ieftin

Preț verificat

23,00 lei În stoc Vezi oferta

Alte produse de la Weleda

Vezi toate produsele Weleda »

Istoricul prețului pentru WELEDA Baby Crema cu galbenele zona scutec, 30ml (90 de zile)

23,00 lei 06.07 23.08

Descriere WELEDA Baby Crema cu galbenele zona scutec, 30ml

Crema cu galbenele pentru zona scutecului, 30ml, Weleda Baby Ingrijiți zona cea mai sensibilă a bebelușului cu sprijinul natural blând al gălbenelelor organice; calmează pielea iritată și reduce roșeața încă din prima zi; protejează și îngrijește pielea delicată din zona scutecului; calmează pielea iritată și reduce roșeața, ajutând la regenerarea pielii; protejează împotriva umezelii; fără conservanți, parfumuri și coloranți sintetici sau materii prime provenite din uleiuri minerale; produs testat dermatologic, foarte prietenos cu pielea, recomandat inclusiv pentru pielea sensibilă. Mod de utilizare: Se aplica un strat subțire de cremă pe pielea din zona scutecului după o curățare atentă. Acordați o atenție deosebită pliurilor pielii. Funcționează perfect cu toate tipurile de scutece, chiar și cu scutecele de pânză. Ingrediente: Water (Aqua), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Zinc Oxide, Beeswax (Cera Alba), Lanolin, Glyceryl Linoleate, Hectorite, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla, Recutita (Matricaria) Flower Extract, Fragrance (Parfum)*, Limonene*, Linalool*, Benzyl Benzoate*, Benzyl Salicylate*, Geraniol*, Farnesol*. *from natural essential oils, organic ingredient. Prezentare: 30ml

Întrebări frecvente despre WELEDA Baby Crema cu galbenele zona scutec, 30ml

Unde este cel mai ieftin WELEDA Baby Crema cu galbenele zona scutec, 30ml?
Cel mai mic preț este 23,00 lei, la Remedium Farm.
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.