Farmaro
Meniu ☰
WEPA Sare pentru spălarea nasului, 20 x 2,95 g sare — preț și oferte
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

WEPA Sare pentru spălarea nasului, 20 x 2,95 g sare

Fii primul care dă o notă:

WEPA Sare pentru spălarea nasului, 20 x 2,95 g sare este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 34,46 lei. Cel mai ieftin WEPA Sare pentru spălarea nasului, 20 x 2,95 g sare îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

34,46 lei

la Liki24

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (33,87 lei).

vs. media 90 de zile
+1,7%
minim 90 de zile
33,00 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri WEPA Sare pentru spălarea nasului, 20 x 2,95 g sare — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

34,46 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru WEPA Sare pentru spălarea nasului, 20 x 2,95 g sare (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

max 34,46 lei min 33,00 lei 08.10 22.10
  • Cel mai mic preț pentru WEPA Sare pentru spălarea nasului, 20 x 2,95 g sare din ultimele 90 de zile: 33,00 lei.
  • Prețul curent este cu 1,7% peste media ultimelor 90 de zile (33,87 lei).

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este WEPA Sare pentru spălarea nasului, 20 x 2,95 g sare

WEPA Sare pentru spălarea nasului, 20 x 2,95 g sare este un produs.

Text producător Descriere WEPA Sare pentru spălarea nasului, 20 x 2,95 g sare

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Sare de clătire nazală WEPA Pentru curățarea și îngrijirea mucoasei nazale. Pentru profilaxie în perioadele cu risc crescut de răceală și în timpul sezonului polenic. Clătirile nazale cu soluție salină curăță ușor nasul și ajută la îndepărtarea prafului, murdăriei, alergenilor și potențialilor agenți patogeni. Utilizarea regulată a clătirilor nazale hidratează mucoasele nazale și susține funcția lor naturală. • Sare pentru prepararea unei soluții de clătire nazală • Pliculețe dozatoare a câte 2,95 g • 100% clorură de sodiu Ph. Eur. (sare de masă farmaceutică) • Fără conservanți • Pentru prevenirea și susținerea funcției nazale sănătoase Domenii de aplicare Pentru curățarea și îngrijirea mucoasei nazale, de exemplu, în caz de expunere crescută la praf și murdărie, pentru profilaxie în perioadele cu risc crescut de răceală și în timpul sezonului polenic.

Întrebări frecvente despre WEPA Sare pentru spălarea nasului, 20 x 2,95 g sare

Unde este cel mai ieftin WEPA Sare pentru spălarea nasului, 20 x 2,95 g sare?
Cel mai mic preț este 34,46 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.

Cel mai mic preț 34,46 lei · Liki24

Vezi oferta