- 1 magazin comparat
- Verificat
Yeloin picături oftalmologice cu doză unică 30u
Yeloin picături oftalmologice cu doză unică 30u este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 101,63 lei. Cel mai ieftin Yeloin picături oftalmologice cu doză unică 30u îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
101,63 lei
la Liki24
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Peste media ultimelor 90 de zile
Prețul de azi este cu 5,1% peste media perioadei (96,68 lei). Dacă nu e urgent, activează alerta de preț și te anunțăm când scade.
- vs. media 90 de zile
- +5,1%
- minim 90 de zile
- 96,33 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Yeloin picături oftalmologice cu doză unică 30u — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat
|
101,63 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru Yeloin picături oftalmologice cu doză unică 30u (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Yeloin picături oftalmologice cu doză unică 30u din ultimele 90 de zile: 96,33 lei.
- Prețul curent este cu 5,1% peste media ultimelor 90 de zile (96,68 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Yeloin picături oftalmologice cu doză unică 30u
Yeloin picături oftalmologice cu doză unică 30u este un produs. Se prezintă sub formă de lichid.
Mod de utilizare
Picăturile pentru ochi Yeloin sunt prezentate într-un format de doză unică, ușor de utilizat. Odată ce fiecare doză unică este deschisă, aruncați-o după o lună. Instilați una sau două picături la cerere, fără limită de timp.
Compoziția, modul de utilizare și atenționările sunt preluate din descrierea producătorului, fără modificări. Verifică eticheta sau prospectul înainte de utilizare.
Text producător Descriere Yeloin picături oftalmologice cu doză unică 30u
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Yeloin picături oftalmologice cu doză unică 30u
- Unde este cel mai ieftin Yeloin picături oftalmologice cu doză unică 30u?
- Cel mai mic preț este 101,63 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Nu, prețul curent este peste media ultimelor 90 de zile.
Alte produse de la Yeloin
Vezi toate produsele Yeloin »Cel mai mic preț 101,63 lei · Liki24
Vezi oferta