- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
YESforLOV Lov Touch, vibrator de masaj clitoridian, negru
YESforLOV Lov Touch, vibrator de masaj clitoridian, negru este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 264,59 lei. Cel mai ieftin YESforLOV Lov Touch, vibrator de masaj clitoridian, negru îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
264,59 lei
la Liki24
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (264,59 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- 0,0%
- minim 90 de zile
- 264,59 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri YESforLOV Lov Touch, vibrator de masaj clitoridian, negru — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat
|
264,59 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Istoricul prețului pentru YESforLOV Lov Touch, vibrator de masaj clitoridian, negru (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru YESforLOV Lov Touch, vibrator de masaj clitoridian, negru din ultimele 90 de zile: 264,59 lei.
- Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (264,59 lei).
- Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este YESforLOV Lov Touch, vibrator de masaj clitoridian, negru
YESforLOV Lov Touch, vibrator de masaj clitoridian, negru este un produs.
Text producător Descriere YESforLOV Lov Touch, vibrator de masaj clitoridian, negru
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre YESforLOV Lov Touch, vibrator de masaj clitoridian, negru
- Unde este cel mai ieftin YESforLOV Lov Touch, vibrator de masaj clitoridian, negru?
- Cel mai mic preț este 264,59 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Alte produse de la YESforLOV
Vezi toate produsele YESforLOV »Cel mai mic preț 264,59 lei · Liki24
Vezi oferta