- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Yoskine Japan Pure Rice Infusion, esență facială din orez, 200 ml
Yoskine Japan Pure Rice Infusion, esență facială din orez, 200 ml este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 58,57 lei. Cel mai ieftin Yoskine Japan Pure Rice Infusion, esență facială din orez, 200 ml îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
58,57 lei
la Liki24 · 29,29 lei / 100 ml
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț la nivelul mediei
Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (58,99 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.
- vs. media 90 de zile
- −0,7%
- minim 90 de zile
- 58,57 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Yoskine Japan Pure Rice Infusion, esență facială din orez, 200 ml — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Per 100 ml | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat 29,29 lei / 100 ml |
58,57 lei | 29,29 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Yoskine Japan Pure Rice Infusion, esență facială din orez, 200 ml comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs Cel mai avantajos / unitate
Yoskine Japan Pure Rice Infusion, esență facială din orez, 200 ml
Yoskine · 200 ml
- Ambalaj
- 200 ml
- Cel mai bun preț
- 58,57 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 29,29 lei / 100 ml
-
Masca faciala cu esenta de lapte, 25ml, EsfolioEsfolio · 25 ml
- Ambalaj
- 25 ml
- Cel mai bun preț
- 14,99 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 59,96 lei / 100 ml +105%
- Același tip de produs
- Alt brand
-
Masca faciala cu esenta de ginseng rosu, 25ml, EsfolioEsfolio · 25 ml
- Ambalaj
- 25 ml
- Cel mai bun preț
- 14,99 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 59,96 lei / 100 ml +105%
- Același tip de produs
- Alt brand
-
Masca faciala cu esenta de pepene verde, 25ml, EsfolioEsfolio · 25 ml
- Ambalaj
- 25 ml
- Cel mai bun preț
- 14,99 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 59,96 lei / 100 ml +105%
- Același tip de produs
- Alt brand
Produsele au compoziții diferite: comparația e de preț și cantitate, nu o recomandare medicală. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (comprimat cu comprimat, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Yoskine Japan Pure Rice Infusion, esență facială din orez, 200 ml (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Yoskine Japan Pure Rice Infusion, esență facială din orez, 200 ml din ultimele 90 de zile: 58,57 lei.
- Prețul curent este cu 0,7% sub media ultimelor 90 de zile (58,99 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Yoskine Japan Pure Rice Infusion, esență facială din orez, 200 ml
Yoskine Japan Pure Rice Infusion, esență facială din orez, 200 ml este un produs. Ambalajul conține 200 ml.
Text producător Descriere Yoskine Japan Pure Rice Infusion, esență facială din orez, 200 ml
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Yoskine Japan Pure Rice Infusion, esență facială din orez, 200 ml
- Unde este cel mai ieftin Yoskine Japan Pure Rice Infusion, esență facială din orez, 200 ml?
- Cel mai mic preț este 58,57 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
- Cât costă 100 ml?
- 29,29 lei la cel mai bun preț (58,57 lei pentru 200 ml).
Alternative la Yoskine Japan Pure Rice Infusion, esență facială din orez, 200 ml
Masca faciala cu esenta de lapte, 25ml, Esfolio
Esfolio
de la 14,99 lei
Același tip de produs · alt brand
Masca faciala cu esenta de ginseng rosu, 25ml, Esfolio
Esfolio
de la 14,99 lei
Același tip de produs · alt brand
Masca faciala cu esenta de pepene verde, 25ml, Esfolio
Esfolio
de la 14,99 lei
Același tip de produs · alt brand
Esenta faciala cu ferment Bifida, 100ml, Mixsoon
MIXSOON
de la 113,49 lei
Același tip de produs · alt brand
Esenta faciala cu fructe Noni, 100ml, Mixsoon
MIXSOON
de la 111,49 lei
Același tip de produs · alt brand
Esenta faciala cu seminte de fasole Mung, 100ml, Mixsoon
MIXSOON
de la 113,49 lei
Același tip de produs · alt brand
Beauty Of Joseon Ginseng Essence Water, esență facială hrănitoare, 150 ml
BEAUTY OF JOSEON
de la 94,73 lei
Același tip de produs · alt brand
Esenta de fata hidratanta cu probiotice Black Rice, 30 ml, Haruharu Wonder
HARUHARU WONDER
de la 28,56 lei
Același tip de produs · alt brand
Alte produse de la Yoskine
Vezi toate produsele Yoskine »Cel mai mic preț 58,57 lei · Liki24
Vezi oferta