- La minimul ultimelor 90 de zile
- 1 magazin comparat
- Verificat
Yves Saint Laurent YLS Loveshine – ruj lucios nr. 201 Rosewood Blush
Yves Saint Laurent YLS Loveshine – ruj lucios nr. 201 Rosewood Blush este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 198,84 lei. Cel mai ieftin Yves Saint Laurent YLS Loveshine – ruj lucios nr. 201 Rosewood Blush îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .
Cel mai bun preț În stoc
198,84 lei
la Liki24
Vezi oferta la Liki24Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.
- Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
- Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani
Este un moment bun să cumperi?
Preț bun: sub media ultimelor 90 de zile
Prețul de azi este cu 12,9% sub media perioadei (228,25 lei). Este și cel mai mic preț din ultimele 90 de zile.
- vs. media 90 de zile
- −12,9%
- minim 90 de zile
- 198,84 lei
- tendință 30 de zile
- — —
Prețuri Yves Saint Laurent YLS Loveshine – ruj lucios nr. 201 Rosewood Blush — toate ofertele (1)
Ordonate după preț.
| Magazin | Preț | Față de cel mai ieftin | Stoc | Acțiune |
|---|---|---|---|---|
|
Liki24
Cel mai ieftin
Preț verificat
|
198,84 lei | — | În stoc | Vezi oferta Liki24 Vezi oferta |
Comparat cu alternativele Yves Saint Laurent YLS Loveshine – ruj lucios nr. 201 Rosewood Blush comparat cu alternativele
Prețul de azi și cât plătești pe unitate, pentru produse similare: aceeași substanță sau același tip de produs.
-
Acest produs
Yves Saint Laurent YLS Loveshine – ruj lucios nr. 201 Rosewood Blush
Yves Saint Laurent
- Ambalaj
- —
- Cel mai bun preț
- 198,84 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- —
-
Ruj Ultra Mat Nr. 19 Blush, 3.6g, AvonAvon · 4 g
- Ambalaj
- 4 g
- Cel mai bun preț
- 21,49 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 537,25 lei / 100 g
- Același tip de produs
- Alt brand
-
Golden Rose, Sparkle Bright, ruj lucios, nr. 151, 3.3 gGolden Rose · 3 g
- Ambalaj
- 3 g
- Cel mai bun preț
- 43,44 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- 1.448,00 lei / 100 g
- Același tip de produs
- Alt brand
-
- Ambalaj
- —
- Cel mai bun preț
- 219,76 lei · 1 ofertă
- Pe unitate
- —
- Același tip de produs
- Alt brand
Comparația e de preț și cantitate. Procentul pe unitate apare doar între aceleași unități (bucată cu bucată, ml cu ml).
Istoricul prețului pentru Yves Saint Laurent YLS Loveshine – ruj lucios nr. 201 Rosewood Blush (90 de zile)
Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.
- Cel mai mic preț pentru Yves Saint Laurent YLS Loveshine – ruj lucios nr. 201 Rosewood Blush din ultimele 90 de zile: 198,84 lei.
- Prețul curent este cu 12,9% sub media ultimelor 90 de zile (228,25 lei).
Te anunțăm când scade prețul
Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.
Intră în cont și activează alertaNu ai cont? Creează unul gratuit.
Ce este Yves Saint Laurent YLS Loveshine – ruj lucios nr. 201 Rosewood Blush
Yves Saint Laurent YLS Loveshine – ruj lucios nr. 201 Rosewood Blush este un produs.
Text producător Descriere Yves Saint Laurent YLS Loveshine – ruj lucios nr. 201 Rosewood Blush
Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.
Întrebări frecvente despre Yves Saint Laurent YLS Loveshine – ruj lucios nr. 201 Rosewood Blush
- Unde este cel mai ieftin Yves Saint Laurent YLS Loveshine – ruj lucios nr. 201 Rosewood Blush?
- Cel mai mic preț este 198,84 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
- Câte magazine vând acest produs?
- 1 magazin partener are produsul în stoc.
- A scăzut prețul?
- Da, prețul curent este sub media ultimelor 90 de zile.
Alternative la Yves Saint Laurent YLS Loveshine – ruj lucios nr. 201 Rosewood Blush
Ruj Ultra Mat Nr. 19 Blush, 3.6g, Avon
Avon
de la 21,49 lei
Același tip de produs · alt brand
Golden Rose, Sparkle Bright, ruj lucios, nr. 151, 3.3 g
Golden Rose
de la 43,44 lei
Același tip de produs · alt brand
Bobbi Brown Extra Color Shine – ruj-balsam nr. 08 Nude Blush
Bobbi Brown
de la 219,76 lei
Același tip de produs · alt brand
Rimmel Lasting Mega Matte – ruj lichid nr. 110 Blush
Rimmel London
de la 50,19 lei
Același tip de produs · alt brand
Deborah Super vinyl - ruj de vinil nr. 07 rosewood
Deborah
de la 64,63 lei
Același tip de produs · alt brand
Golden Rose, Sparkle Bright, ruj lucios, nr. 153, 3.3 g
Golden Rose
de la 43,44 lei
Același tip de produs · alt brand
Golden Rose, Sparkle Bright, ruj lucios, nr. 152, 3.3 g
Golden Rose
de la 43,44 lei
Același tip de produs · alt brand
Golden Rose, Sparkle Bright, ruj lucios, Nr. 154, 3.3 g
Golden Rose
de la 43,44 lei
Același tip de produs · alt brand
Alte produse de la Yves Saint Laurent
Vezi toate produsele Yves Saint Laurent »Cel mai mic preț 198,84 lei · Liki24
Vezi oferta