Farmaro
Meniu ☰
ZeolithMED 200 capsule — preț și oferte
  • La minimul ultimelor 90 de zile
  • 1 magazin comparat
  • Verificat

ZeolithMED 200 capsule

Capsule · 200 de capsule
Fii primul care dă o notă:

ZeolithMED 200 capsule este disponibil la un magazin online partener, la prețul de 276,43 lei. Cel mai ieftin ZeolithMED 200 capsule îl găsești la Liki24. Prețuri verificate .

Cel mai bun preț În stoc

276,43 lei

la Liki24 · 1,38 lei / capsulă

Vezi oferta la Liki24

Se deschide site-ul magazinului. Costul transportului și prețul final le vezi acolo.

  • Preț verificat: 22.10.2026, din feedul oficial al magazinului
  • Ordinea ofertelor nu depinde de comision. Cum facem bani

Este un moment bun să cumperi?

Preț la nivelul mediei

Prețul de azi este aproape de media ultimelor 90 de zile (276,43 lei). Este și cel mai mic preț din perioadă.

vs. media 90 de zile
0,0%
minim 90 de zile
276,43 lei
tendință 30 de zile
—

Prețuri ZeolithMED 200 capsule — toate ofertele (1)

Ordonate după preț.

Magazin Preț Acțiune
Liki24 Cel mai ieftin

Preț verificat

1,38 lei / capsulă

276,43 lei Vezi oferta Liki24

Istoricul prețului pentru ZeolithMED 200 capsule (90 de zile)

Cel mai mic preț din fiecare zi, la toate magazinele comparate. Prețurile aberante sunt excluse.

276,43 lei 08.10 21.10
  • Cel mai mic preț pentru ZeolithMED 200 capsule din ultimele 90 de zile: 276,43 lei.
  • Prețul curent este la nivelul mediei ultimelor 90 de zile (276,43 lei).
  • Cel mai mic preț este neschimbat din 08.10.2026.

Te anunțăm când scade prețul

Un singur e-mail, doar când unul dintre magazine coboară sub pragul tău. Fără newsletter.

Intră în cont și activează alerta

Nu ai cont? Creează unul gratuit.

Ce este ZeolithMED 200 capsule

ZeolithMED 200 capsule este un produs. Ambalajul conține 200 de capsule.

Text producător Descriere ZeolithMED 200 capsule

Textul aparține producătorului și e preluat din feedul magazinului. Afirmațiile despre efecte nu sunt verificate de Farmaro.

Zeolitul clinoptilolit este un mineral silicat microporos de origine vulcanică, format sub presiune acum milioane de ani și utilizat sub formă de pulbere pentru administrare orală la oameni. Porozitatea și fragmentarea fină a mineralului creează o suprafață deosebit de mare, care poate lega selectiv poluanți specifici și îi poate elimina din organism prin schimb de ioni și

Întrebări frecvente despre ZeolithMED 200 capsule

Unde este cel mai ieftin ZeolithMED 200 capsule?
Cel mai mic preț este 276,43 lei, la Liki24 (verificat 22.10.2026).
Câte magazine vând acest produs?
1 magazin partener are produsul în stoc.
A scăzut prețul?
Prețul este stabil — la nivelul mediei ultimelor 90 de zile.
Cât costă o capsulă?
1,38 lei la cel mai bun preț (276,43 lei pentru 200 de capsule).

Cel mai mic preț 276,43 lei · Liki24

Vezi oferta